Депутати Фастівської районної ради

Четвер, 10 січня 2019, 22:23 8986

С П И С О К

депутатів Фастівської районної ради VІІІ скликання


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1.       

Азаров Олександр Ігорович

«СЛУГА НАРОДУ»

2.        

Астахов Олександр Володимирович

«СЛУГА НАРОДУ»

3.       

Балашкевич Леонід Анатолійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

4.       

Безуглий Сергій Васильович

«СЛУГА НАРОДУ»

5.       

Веремейчик Віктор Петрович

«Європейська Солідарність»

6.       

Войтина Оксана Богданівна

«ВО «Батьківщина»

7.       

Година Максим Анатолійович

«Європейська Солідарність»

8.       

Гросул Андрій Євгенович

«СЛУГА НАРОДУ»

9.       

Гульчук Євген Олександрович

«Європейська Солідарність»

10.   

Гутевич Юрій Станіславович

«ОПЗЖ»

11.   

Данилюк Надія Миколаївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

12.   

Дармостук Сергій Анатолійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

13.   

Дерепа Тарас Григорович

«ОПЗЖ»

14.   

Джура Світлана Анатоліївна

«ВО «Батьківщина»

15.   

Єременко Валерій Вікторович

ВО «Батьківщина»

16.   

Ільющенко Дмитро Володимирович

«Європейська Солідарність»

17.   

Кармалюк Костянтин Петрович

«СЛУГА НАРОДУ»

18.   

Кириленко Олександр Григорович

«СЛУГА НАРОДУ»

19.   

Лісовий Григорій Федорович

«СЛУГА НАРОДУ»

20.   

Максименко Євген Сергійович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

21.   

Маленівський Віктор Володимирович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

22.   

Мірошкін Олег Олександрович

«Європейська Солідарність»

23.   

Мондзелевський Едуард Адольфович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

24.   

  Нагребельна Марія Сергіївна

«ВО «Батьківщина»

25.   

Пасічнюк Юлія Миколаївна

«ОПЗЖ»

26.   

Сажин Кирило Борисович

ВО «Батьківщина»

27.   

Семенюк Максим Андрійович

«Європейська Солідарність»

28.   

Симоненко Тетяна Олександрівна

СИЛА І ЧЕСТЬ»

29.   

Сингаєвська Марія Андріївна

«СЛУГА НАРОДУ»

30.   

Сірик Світлана Петрівна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

31.   

Складана Лариса Іванівна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

32.   

Снігир Юлія Вікторівна

«Європейська Солідарність»

33.   

Сперкач Наталія Василівна

ВО «Батьківщина»

34.   

Степура Алла Олегівна

«Європейська Солідарність»

35.   

Ткачова Любов Олегівна

«СЛУГА НАРОДУ»

36.   

Федун Костянтин Олександрович

«ОПЗЖ»

37.   

Фоя Вероніка Степанівна

«Європейська Солідарність»

38.   

Черницький Роман Йосипович

«Європейська Солідарність»

39.   

Шелест Владислав Володимирович

«Європейська Солідарність»

40.   

Шульга Валерій Володимирович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

41.   

Юрченко Крістіна Юріївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

Останнє редагування Середа, 29 листопада 2023 18:06