Додались професії в сферах будівництва, енергетики, транспорту та медицини, серед них:

  • оператор дистанційно керованих апаратів
  • слюсар-електромонтажник
  • вогнетривник
  • пожежний-рятувальник
  • пекар
  • в’язальник схемних джгутів
  • слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин
  • майстер монтажу систем відновлюваної енергетики
  • помічник машиніста електровоза, тепловоза
  • соціальний робітник
  • пожежна безпека
  • авіоніка
  • прикладна механіка
  • біомедична інженерія
  • спеціальна освіта, середня освіта
  • галузеве машинобудування
  • матеріалознавство
  • прикладна фізика та наноматеріали
  • авіаційна та ракетно-космічна техніка
  • хімічні технології та інженерія

Тепер на вибір для навчання за державний кошт загалом є 155 професій та спеціальностей.

Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави.


Детальніше про ваучери і як їх отримати — тут: https://cutt.ly/GeUNPLTK


 Подати заявку онлайн та отримати відповіді на поширені запитання щодо отримання ваучера та відповіді на них тут: https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher

 За докладнішою інформацією звертайтесь до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування. Контакти центрів зайнятості Київської області тут: http://surl.li/clyqi

Консультуємо онлайн через телеграм-канал підтримки: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi.

ХХ Конгрес регіонів Франції у Страсбурзі,  організований Régions de France, об'єднав політиків, регіональних лідерів та партнерів з усієї Європи для обговорення нагальних питань регіонального розвитку, інновацій та співробітництва.

Протягом трьох насичених днів Конгресу, голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик разом із 15 головами обласних та районних рад України представляв інтереси українських регіонів на міжнародній арені. Особливо важливим було налагодження двосторонніх зустрічей з представниками регіонів Франції та спеціальними представниками, з питань допомоги та відновлення України.

Одним із ключових акцентів участі голови Фастівської районної ради став пошук нових можливостей для співпраці між українськими та французькими регіонами. Головний напрямок роботи полягає у зміцненні місцевого самоврядування в Україні, підвищенні його ефективності та інтеграції в європейську спільноту.

У рамках Конгресу Віктор Веремейчик також зустрівся з представниками Європейської асоціації місцевої демократії, що сприятиме розвитку місцевої демократії та підтримці різноманітних соціальних ініціатив.

Такі міжнародні платформи, як Конгрес регіонів Франції, відкривають нові горизонти для співпраці та розвитку регіонів. Віктор Веремейчик підкреслив важливість міжнародної підтримки для відновлення критичної інфраструктури та житлового фонду.

Завдяки зусиллям української делегації, Україна має реальні можливості для встановлення партнерств і впровадження спільних ініціатив з французькими регіонами, що призведе до позитивних змін у майбутньому.


IMG 1a1ba39baf08967f2cd94a7dbd420f76 V

IMG 20240925 WA0000

IMG 20240925 WA0009


Як ніколи актуальною у наш час є можливість підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Мова йде про програму видачі ваучера.

Ваучер на безкоштовне навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою Державної служби зайнятості.

Як це працює? Більше в інфографіці:

2

2

2

2

2

Процедуру отримання ваучера можна умовно розділити на декілька кроків.

  • Перший крок - вибір професії чи спеціальності. Затверджений Міністерством економіки України перелік професій та спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер тут https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0946-20#n15
  • Другий крок - самостійний вибір закладу освіти для навчання. Інформація про заклади освіти, які проводять навчання за ваучером розміщена на вебсторінці Міністерства освіти та науки України: http://surl.li/efffpi
  • Третій крок - звернення особи до центру зайнятості, подання заяви та пред’явлення необхідних документів. З цих документів працівник центру зайнятості знімає копії, особа своїм підписом їх засвідчує.

Не пізніше ніж на 8-й робочий день центр зайнятості приймає рішення про видачу ваучера. Рішення оформляється наказом.

Центр зайнятості інформує особу, яка подала заяву, про прийняте рішення протягом 3-х робочих днів з дня його прийняття.

  • Четвертий крок - звернення особи до центру зайнятості за безпосереднім отриманням ваучера. Таке звернення має відбутися протягом 5-ти робочих днів з дня надходження повідомлення про прийняття позитивного рішення.

Якщо особа з поважних причин, підтверджених документально, не може звернутися у зазначений строк, він може бути продовжений на відповідний період.

  • П’ятий крок - укладення договору про навчання між закладом освіти та особою. Такий договір має бути укладено протягом 90 днів після видачі ваучера.

Заклад освіти протягом 5-ти робочих днів після укладення договору подає центру зайнятості завірену його копію. Також подається розрахунок вартості витрат на навчання, інші відомості, що стосуються навчання, та відривна частина ваучера з відміткою про прийняття на навчання.

Центр зайнятості здійснює оплату навчання протягом 10-ти робочих днів з дня надходження цих документів.

Заклад освіти інформує центр зайнятості про виконання особою умов договору про навчання протягом його періоду, а протягом 10-ти робочих днів після закінчення строку дії договору подає центру зайнятості копію наказу про відрахування особи з закладу освіти у зв’язку із закінченням навчання.

Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави.


Подати заявку онлайн та отримати відповіді на поширені запитання щодо отримання ваучера та відповіді на них тут: https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher

За докладнішою інформацією звертайтесь до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування. Контакти центрів зайнятості Київської області тут: http://surl.li/clyqi

Онлайн консультації через телеграм-канал підтримки: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi.

За даними Укргідрометцентру в найближчі дні в Київській області переважатиме спекотна погода.

Високий рівень пожежної небезпеки!


Зважаючи на високу температуру, рятувальники Фастівського району закликають населення суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!  

У пожежонебезпечний період суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Фастівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Будьте свідомими, не випалюйте суху траву, побутові відходи, опале листя та інші рослинні залишки. Це заборонено законодавством України.


У разі виникнення пожежі — телефонуйте «101».


 


ПЕРЕЛІК  РІШЕНЬ,

прийнятих на  пленарному засіданні 12 чергової сесії  районної ради

VІІІ скликання   (29.05.2024р. 1000, 4 поверх, актова зала)


document RAR  Завантажити одним архівом тут, або пофайлово нижче


  Назва рішення № рішення стор.

1.      

 Про схвалення звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за І квартал 2024 року

01-12-VІІІ

 

2.      

Про хід виконання Програми забезпечення виконання Фастівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2023-2024 роки

02-12-VІІІ

 

3.      

Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Фастівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2023-2024 роки

03-12-VІІІ

 

4.      

Про затвердження структури виконавчого апарату Фастівської районної ради.

 

04-12-VІІІ

 

5.      

Про затвердження плану роботи Фастівської районної ради на ІІ півріччя 2024 року

05-12-VІІІ

 

Перелік файлів:


document RAR  Завантажити одним архівом або завантажити пофайлово:


Із настанням весняно-літнього періоду зростає кількість пожеж в екосистемах.


Найчастіше, причинами виникнення пожеж в екосистемах є необережне поводження: кинутий недопалок або не загашений сірник, розпалене багаття у не пристосовному для цього місці, тощо. Не менш небезпечним є навмисне спалювання сухостою або сміття.  

Оскільки наразі триває прибирання кладовищ до поминальних днів, очікується масовий наплив людей, що приїдуть вшанувати пам'ять померлих родичів та навести лад біля місць поховань. Саме тому на дотримання правил пожежної безпеки вогнеборці звертають особливу увагу.

Вогнеборці Фастівського району радять громадянам, які збираються відвідати кладовища на поминальні дні, не залишати без нагляду запалені свічки та лампади, та не кидати у суху траву недопалки.


Пам’ятайте, пожежу легше попередити, ніж загасити!


 

Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території  Фастівського району,

Фастівська районна рада формує список кандидатів у присяжні Фастівського міськрайонного суду у кількості 15 осіб

Якщо Ви постійно проживаєте у Фастівському районі, не маєте обмежень визначених п.2 ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Фастівської районної ради  за адресою: м. Фастів, пл.Соборна,1 каб.201 такі документи:

  1. Власноруч написану заяву про включення до списку присяжних Фастівського міськрайонного суду Київської області.
  2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання.
  3. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.
  4. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  5. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року;
  6. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.
  7. Згоду на обробку персональних даних.

Довідки за телефоном: 5-44-28.

Заяви приймаються до 06.06.2024 року включно. 


Довідково:

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи  Розглядають справи про: обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною; визнання особи безвісно відсутньою чи померлою; усиновлення; надання особі психіатричної допомоги;  примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу та ін.

Кримінальні  справи. Розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

На виконання телефонограми виконавчого апарату Київської обласної ради №205/т від 02.04.2024 для оприлюднення відповідно до вимог частини 2 статті 4 Закону з метою інформування громадськості лист Департаменту екологічної оцінки Міністерства  щодо захисту довкілля та природних ресурсів України від 01.042024 №21/21-04/1385-24.

Департамент екологічної оцінки Міністерства щодо захисту довкілля та природних ресурсів України повідомляє, що 29.03.2024 відповідно до вимог ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі Повідомлення), стосовно планової діяльності з спорудження енергоблоків №5 і №6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР100 компанії Westinghous Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії (реєстраційний номер справи-5333).

Сторінка 1 із 133