Склад комісій: Завантажити склад постійниї комісій doc


Протоколи за 2023 рік:

Протоколи засідань з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та політичними партіями, регуляторної політики:


Протоколи за 2022 рік:

Протоколи засідань з питань бюджету та фінансів: 

Протоколи засідань з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств та житлово-комунального господарства:

Протоколи засідань з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та політичними партіями, регуляторної політики:

Протоколи засідань з питань соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, податкової політики, інвестицій, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі:

Протоколи засідань з питань екології, агропромислового комплексу, використання та охорони земельних, водних та інших ресурсів


Протоколи за 2021 рік:


Протоколи засідань з питань бюджету та фінансів: 

Протоколи засідань з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств та житлово-комунального господарства:

Протоколи засідань з питань екології, агропромислового комплексу, використання та охорони земельних, водних та інших ресурсів

Протоколи засідань з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації, громадськістю та політичними партіями, регуляторної політики:

Протоколи спільних засідань постійних комісій районної ради:


Протоколи за 2020 рік:


Протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів:

Протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань АПР, земельних відносин та екології:

Протоколи засідань постійної комісії районної ради з питань комунальної власності:

Протоколи спільних засідань постійних комісій районної ради:


Нижче наведено посилання на архівний сайт.

Завантаження:


Протоколи за 2023 р:

Протоколи за 2022 р:


Протоколи за 2021 р:


Протоколи за 2020 р:


Протоколи за 2019 р:

АРХІВ. Протоколи за 2010-2018 рр:

Завантаження:

 


Рішення за 2024 рік:

Cесії районної ради VIII скликання:


Рішення за 2023 рік:

Cесії районної ради VIII скликання:


Рішення за 2022 рік:

Cесії районної ради VIII скликання:


Рішення за 2021 рік:

Cесії районної ради VIII скликання:


Рішення за 2020 рік:

Cесії районної ради VIII скликання:

Cесії районної ради VII скликання:

Рішення за 2019 рік:


АРХІВ. Рішення за 2010-2018 рр:

Завантаження: 




Завантаження: 

 


Документи за 2024 рік:


  • Паспорти бюджетних програм та звіти про виконання паспортів:


Документи за 2023 рік:


  • Паспорти бюджетних програм на 2023 рік:


Документи за 2022 рік:


  • Паспорти бюджетних програм на 2022 рік та звіти про виконання паспортів:


Документи за 2021 рік:


  • Звіти про виконання паспорта 2021 рік:


  • Розпорядження та паспорти бюджетних програм на 2021 рік:



  • Паспорти бюджетних програм на 2020 рік із змінами від 24.12.2020 та звіти про виконання паспортів:

document RAR Завантажити розпорядження та паспорти бюджетних програм на 2020 рік [zip]


  • Паспорти бюджетних програм на 2020 рік:

document RAR Завантажити паспорти бюджетних програм на 2020 рік [zip]


  • Паспорти бюджетних програм на 2019 рік:

document RAR Завантажити паспорти [rar]


Звіти по паспортам бюджетних програм:

document RARКПКВКМБ 0010150 document RARКПКВКМБ 0110180


АРХІВ:

Поіменний список депутатів Фастівської районної ради VIІІ скликання


№ п/п

ПІБ

Всього

 

Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1

Нагребельна Марія Сергіївна

6

      

2

Кириченко Ігор Валерійович

3

Джура Світлана Анатоліївна

4

Єременко Валерій Вікторович

5

Сперкач Наталія Василівна

6

Сажин Кирило Борисович

Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

7

Веремейчик Віктор Петрович

11

           

8

Рудяк Тимофій Ярославович

9

Степура Алла Олегівна

10

Ільющенко Дмитро Володимирович

11

Черницький Роман Йосипович

12

Гульчук Євген Олександрович

13

Година Максим Анатолійович

14

Фоя Вероніка Степанівна

15

Шелест Владислав Володимирович

16

Снігир Юлія Вікторівна

17

Мірошкін Олег Олександрович

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

18

Шульга Валерій Володимирович

7

       

19

Балашкевич Леонід Анатолійович

20

Дармостук Сергій Анатолійович

21

Складана Лариса Іванівна

22

Юрченко Крістіна Юріївна

23

Данилюк Надія Миколаївна

24

Марченко Крістіна Олександрівна

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ»

25

Федун Костянтин Олександрович

5

     

26

Гутевич Юрій Станіславович

27

Пасічнюк Юлія Миколаївна

28

Довженко Валерій Анатолійович

29

Дерепа Тарас Григорович

Київська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

30

Максименко Євген Сергійович

4

    

31

Маленівський Віктор Володимирович

32

Мондзелевський Едуард Адольфович

33

Симоненко Тетяна Олександрівна

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

34

Ткачова Любов Олегівна

9

         

35

Кириленко Олександр Григорович

36

Астахов Олександр Володимирович

37

Азаров Олександр Ігорович

38

Лісовий Григорій Федорович

39

Гросул Андрій Євгенович

40

Кармалюк Костянтин Петрович

41

Сингаєвська Марія Андріївна

42

Безуглий Сергій Васильович


С П И С О К

депутатів Фастівської районної ради VІІІ скликання


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1.       

Азаров Олександр Ігорович

«СЛУГА НАРОДУ»

2.        

Астахов Олександр Володимирович

«СЛУГА НАРОДУ»

3.       

Балашкевич Леонід Анатолійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

4.       

Безуглий Сергій Васильович

«СЛУГА НАРОДУ»

5.       

Веремейчик Віктор Петрович

«Європейська Солідарність»

6.       

Войтина Оксана Богданівна

«ВО «Батьківщина»

7.       

Година Максим Анатолійович

«Європейська Солідарність»

8.       

Гросул Андрій Євгенович

«СЛУГА НАРОДУ»

9.       

Гульчук Євген Олександрович

«Європейська Солідарність»

10.   

Гутевич Юрій Станіславович

«ОПЗЖ»

11.   

Данилюк Надія Миколаївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

12.   

Дармостук Сергій Анатолійович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

13.   

Дерепа Тарас Григорович

«ОПЗЖ»

14.   

Джура Світлана Анатоліївна

«ВО «Батьківщина»

15.   

Єременко Валерій Вікторович

ВО «Батьківщина»

16.   

Ільющенко Дмитро Володимирович

«Європейська Солідарність»

17.   

Кармалюк Костянтин Петрович

«СЛУГА НАРОДУ»

18.   

Кириленко Олександр Григорович

«СЛУГА НАРОДУ»

19.   

Лісовий Григорій Федорович

«СЛУГА НАРОДУ»

20.   

Максименко Євген Сергійович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

21.   

Маленівський Віктор Володимирович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

22.   

Мірошкін Олег Олександрович

«Європейська Солідарність»

23.   

Мондзелевський Едуард Адольфович

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

24.   

  Нагребельна Марія Сергіївна

«ВО «Батьківщина»

25.   

Пасічнюк Юлія Миколаївна

«ОПЗЖ»

26.   

Сажин Кирило Борисович

ВО «Батьківщина»

27.   

Семенюк Максим Андрійович

«Європейська Солідарність»

28.   

Симоненко Тетяна Олександрівна

СИЛА І ЧЕСТЬ»

29.   

Сингаєвська Марія Андріївна

«СЛУГА НАРОДУ»

30.   

Сірик Світлана Петрівна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

31.   

Складана Лариса Іванівна

«ЗА МАЙБУТНЄ»

32.   

Снігир Юлія Вікторівна

«Європейська Солідарність»

33.   

Сперкач Наталія Василівна

ВО «Батьківщина»

34.   

Степура Алла Олегівна

«Європейська Солідарність»

35.   

Ткачова Любов Олегівна

«СЛУГА НАРОДУ»

36.   

Федун Костянтин Олександрович

«ОПЗЖ»

37.   

Фоя Вероніка Степанівна

«Європейська Солідарність»

38.   

Черницький Роман Йосипович

«Європейська Солідарність»

39.   

Шелест Владислав Володимирович

«Європейська Солідарність»

40.   

Шульга Валерій Володимирович

«ЗА МАЙБУТНЄ»

41.   

Юрченко Крістіна Юріївна

«ЗА МАЙБУТНЄ»