Для людей з вадами зору

За період, з  6.02.2020  по  20.02.2020 року, в пологовому  відділенні  КНП ФРР  «Фастівська ЦРЛ»   народилося  10 малюків,   з них  6    хлопчиків та 4 дівчинки!
Щиро вітаємо батьків  з народженням малюків, нехай ростуть міцними та здоровими!

20 лютого виконуючий обов’язки голови Фастівської райдержадміністрації Юріій Волков провів чергове засідання постійної комісії  Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання розглядались наступні питання:

1.Про епідемічну ситуацію щодо захворюваності на грип у Фастівському районі та заходи профілактики.
2.Про заходи щодо недопущення на території району випадків захворювань спричиненим новим короно вірусом виявленим у м.Ухань (КНР).
3.Про попередження пожеж та загибелі людей на них, пропозиції  щодо проведення пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів у 2020 році.
4.Про забезпечення належного протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей (дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, закладів соціального захисту). Виконання доручення Прем'єр-міністра  України від 11.12.2019 №44205/1/1-19.
5.Різне.

изображение viber 2020 02 20 09 31 59

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН РАЙОНУ!!!

Розпорядженням виконуючого обов’язки голови Фастівської райдержадміністрації від 07 лютого 2020 року за № 63 затверджено організацію у 2020 році безоплатного відпуску ліків та безоплатного або пільгового зубопротезування населення Фастівського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до поданих пропозицій визначено на 2020 рік уповноваженими аптечними закладами з питань безоплатного відпуску лікарських засобів населенню району, а саме: 

Мале приватне підприємство фірма «Адоніс»

- аптека № 2 м. Фастів, Привокзальна площа, буд. 25

- аптека № 4 м. Фастів, вул. Л. Толстого, буд. 26.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптекарь»

- аптека №17 м. Фастів, вул. Соборна, буд. 47.

Зубопротезну лабораторію Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» визначено уповноваженим закладом по наданню послуг з безоплатного або пільгового зубопротезування населенню району.

На даний час управлінням соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації договори на відшкодування витрат укладено.

Щорічно 20 лютого відзначається День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору.

20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей.

Революція Гідності стала переломним моментом в новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас.

Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Слава Україні!
Героям слава!

18 лютого відбулося засідання спостережної комісії під головуванням начальника управління соціального захисту населення Фастівської райдержадміністрації  Валентини Перги, за участю заступника директора Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Ірини Піхоти  та директора Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмили Воровської.
Обговорено питання соціальної адаптації умовно-достроково звільненого жителя району, його працевлаштування, надання матеріальної допомоги. Надані відповідні рекомендації.

nsmail 34 2

18 лютого 2020 року виконуючий обов’язки голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, з метою вирішення питання оплати послуг за електропостачання бюджетними установами, провів нараду за участі заступника голови районної ради Володимира Куценка, начальника управління фінансів райдержадміністрації Оксани Білан, начальника Фастівського управління Державної казначейської служби України  Олени Форосенко, заступника із комерційних питань РП ПАТ «Київобленерго» Олени Мозоль.

18 лютого в управлінні соціального захисту населення Фастівської РДА проведено комісію Фастівської районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На засіданні було розглянуто 29 справ та прийнято відповідні рішення.

 

Назва рішення

рішення

стор.

 

1.     

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району за 2019 рік.

01-29-VІІ

 

2.     

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Фастівського району за 2019 рік.

02-29-VІІ

 

3.     

Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2019 рік».

03-29-VІІ

 

4.     

Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Фастівського району на 2020 рік».

04-29-VІІ

 

5.     

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівського району за 2020 рік.

05-29-VІІ

 

6.     

Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

06-29-VІІ

 

7.     

Про звіт голови Фастівської районної ради за 2019 рік.

07-29-VІІ

 

8.     

Про внесення змін до районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

08-29-VІІ

 

9.     

Про затвердження звіту про оцінку майна адміністративної будівлі в м. Фастів, вул. Суворова, 1.

09-29-VІІ

 

10.            

Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлової будівлі по вул.Льва Толстого, будинок 2 м.Фастів.

10-29-VІІ

 

11.            

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Томашівка Томашівської сільської ради Фастівського району Київської області.

11-29-VІІ

 

12.            

Про підтримку звернення депутатів Фастівської районної ради щодо збереження державного майна на ДП «Триліський спиртовий завод».

12-29-VІІ

 

13.            

Про підтримку звернення депутатів Фастівської районної ради щодо зупинки процедури відкликання депутата Київської обласної ради Волинця О.Л.

13-29-УІІ

 

Матеріали сесії: 

document RAR  Завантажити одним архівом

Громадська організація “КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ” у межах своєї компетенції, бере участь в реалізації заходів щодо забезпечення зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, допомагає в освітніх послугах та виконує програму щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, а також співпрацює з центральними органами виконавчої влади, в тому числі і Київським обласним відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

З метою передплати друкованих видань особам з інвалідністю І і II групи за рахунок фінансової допомоги на безповоротній основі Київським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів,  особам з інвалідністю необхідно подати такий пакет документів:

  • заява;
  • копія паспорта (1,2, 11 сторінки), а також, за потреби, копію паспорта законного представника інваліда, документа, що підтверджує його повноваження;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;
  • копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей-інвалідів – висновок ЛКК).

В разі зацікавленості осіб з інвалідністю необхідно звертатися до Громадської  організації для подальшої співпраці ( Київська область, м. Переяслав – Хмельницький  вул. І. Мазепи,22 ,  

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,   тел. +380967588249

Сторінка 1 із 99