Показано новини за: П'ятниця, 13 вересня 2019

13 вересня голова адміністрації Василь Кравченко провів позачергове засідання колегії Фастівської РДА, на якому були розглянуті питання про внесення змін до рішення  районної ради від 20.12.2018 року № 04-23-VІІ   «Про районний бюджет Фастівського району  на 2019 рік» та про стан пожежної безпеки у Фастівському районі. За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення.


изображение viber 2019 09 13 11 55 22

Категорія: Новини

На даний час відбулися зміни в законодавстві України, які регулюють здійснення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків. Так, відповідно до статті 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання та газопостачання здійснюється  суб’єктом визначеним співвласниками багатоквартирного будинку за рахунок співвласників.

Таким чином, власники внутрішньобудинкових систем газопостачання (балансоутримувачі, управителі) зобов’язані забезпечити їх належну експлуатацію.


изображение viber 2019 09 13 10 33 51 2

Категорія: Новини

13 вересня в приміщенні ДП «Фастівське лісове господарство» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників лісу, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Василь Кравченко та голова районної ради Геннадій Сиваненко.
Очільники району привітали присутніх із професійним святом, зичили досвідченим фахівцям, справжнім знавцям своєї справи благополуччя, удачі, достатку, міцного здоров’я, злагоди в родинах, нових вагомих трудових успіхів і досягнень, висловили вдячність тим, хто обрав нелегку і відповідальну справу спрямовану на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного середовища.
Кращим працівникам лісового господарства були вручені грамоти від районної державної адміністрації та районної ради.


изображение viber 2019 09 13 14 12 11

изображение viber 2019 09 13 14 12 09

изображение viber 2019 09 13 14 12 25

Категорія: Новини

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії (програма додається).

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських, районних, селищних, сільських рад, співробітників закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, служб у справах дітей, сім’ї та молоді, ЗМІ про зазначену вище поїздку.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами:     

044-400-43-01,   063-737-40-47,   067-407-77-98,   063-147-43-10,   050-447-49-68,    093-214-64-17.

Додаток: 2 арк.

Завантажити додаток:   Лист Мінкульт поїздка 2020 Португалія

Категорія: Новини

Обговорювалось питання, що гостро турбує всіх сільськогосподарських виробників – зняття мораторію на продаж землі.

Були розглянуті різні бачення даної ситуації, але щоб не лишатися осторонь процесів пов’язаних з земельними питаннями було вирішено підготувати колективний лист Президенту України , про доповнення Закону «Про землю» пунктом про заборону продажу землі іноземцям та підприємствам з іноземним капіталом.


апр2

апр3

Категорія: Новини

Відповідальність за спалювання твердих побутових відходів (далі – ТПВ) на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стаття 52. Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель.

Псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх хімічними і радіоактивними речовинами, нафтою та нафтопродуктами, неочищеними стічними водами, виробничими та іншими відходами, а так само невжиття заходів по боротьбі з бур’янами тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста НМДГ.

Стаття 82. Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення.

Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти НМДГ і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста НМДГ.

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів .

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти НМДГ і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста НМДГ.

За порушення, передбачені ст. 52 та 82 КпАП відповідно до ст. 2421 КпАП, право розглядати справи та притягати до відповідальності мають відповідні органи державної екологічної інспекції.

А от за порушення ст. 152 КпАП уповноважені притягати до адміністративної відповідальності відповідна адміністративна комісія при виконавчому комітеті сільської, селищної, міської ради та відповідні виконавчі комітети .

 

Проте, перш ніж притягнути винну особу до відповідальності, уповноважена на те особа повинна скласти протокол. Відповідно до ст. 255 КпАП такими особами є уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ (Національної поліції) .

Крім того, відповідно до цієї ж статті мають право складати протокол ще посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, представники громадських організацій або органів громадської самодіяльності.

Увага! Лише громадські інспектори з охорони довкілля складають протоколи за вчинення порушення, передбаченого ст. 82 КпАП, а громадські інспектори сільського господарства складають протоколи за вчинення порушення, передбаченого ст. 52 КпАП.

АЛГОРИТМ ДІЙ

Якщо ви виявили, що на присадибній ділянці особа спалює сміття, викликайте поліцію, уповноважену посадову особу виконавчого комітету місцевої ради на складення протоколу за вчинення відповідного адміністративного правопорушення, представника громадської організації чи громадського інспектора, які повинні скласти протокол про вчинення адміністративного порушення передбаченого відповідно ст. 52, 82 чи 152 КпАП та направити його до розгляду у компетентний орган, а саме: до відповідного територіального органу Державної екологічної інспекції України, виконавчого комітету місцевої ради або адміністративної комісії.

До відома

Нижче наведено перелік статей КпАП, дотримання яких має велике значення під час адміністративного провадження.

Стаття 256. Зміст протоколу про адміністративне правопорушення.

У протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за це правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; за наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.

У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.

При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснюються її права і обов’язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.

Стаття 257. Надіслання протоколу.

Протокол надсилається органу (посадовій особі), уповноваженому розглядати справу про адміністративне правопорушення.

Стаття 276. Місце розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.

Адміністративними комісіями справи про адміністративні правопорушення розглядаються за місцем проживання порушника.

Законами України може бути передбачено й інше місце розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Стаття 277. Строки розгляду справ про адміністративні правопорушення.

Справа про адміністративне правопорушення розглядається у п’ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.

Стаття 283. Зміст постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі.

Постанова виконавчого органу сільської, селищної, міської ради по справі про адміністративне правопорушення приймається у формі рішення.

Постанова повинна містити:

— найменування органу (прізвище, ім’я та по батькові, посада посадової особи), який виніс постанову;

— дату розгляду справи;

— відомості про особу, стосовно якої розглядається справа (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування;

— опис обставин, установлених під час розгляду справи;

— зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за таке адміністративне правопорушення;

— прийняте у справі рішення.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення підписується посадовою особою, яка розглянула справу, а постанова колегіального органу — головуючим на засіданні і секретарем цього органу.

У випадках, передбачених законодавством України, про захід стягнення робиться відповідний запис на протоколі про адміністративне правопорушення або постанова оформляється іншим установленим способом.

Стаття 285. Оголошення постанови по справі про адміністративне правопорушення і вручення копії постанови.

Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено.

Копія постанови в той же строк вручається або висилається потерпілому на його прохання.

Копія постанови вручається під розписку. У разі якщо копія постанови висилається, про це робиться відповідна відмітка у справі.

Категорія: Новини

Літо радує нас теплими погожими днями, а в цей час дітки продовжують відпочивати та оздоровлюватися

Так, на  минулому тижні 1 дитина з числа дітей, позбавлених батьківського піклування відправилась  до дитячого оздоровчого табору «Молода гвардія», що знаходиться в  м. Одеса.  Дитина буде відпочивати  21 день.

На цьому тижні 9 діток поїдуть оздоровлюватися до дитячого оздоровчого табору «Дніпро», що у Київській області. Це діти, позбавлені батьківського піклування та дітки з багатодітних родин.

Путівки безкоштовні, надані службою у справах сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Категорія: Новини