Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 12 вересня 2019

11 вересня голова адміністрації Василь Кравченко провів  нараду з директорами шкіл району з метою вирішення нагальних проблем закладів освіти Фастівщини та забезпечення організації якісного навчального процесу.


Категорія: Новини

11.09.2019р. директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська провела семінар – нараду з соціальними робітниками. На якій було розглянуто низку питань, а саме:
- про підготовку до осінньо-зимового періоду на контролі перевірка справності дахів, димоходів та електрики у будинках підопічних, забезпечення овочами та паливом, допомога в оформленні субсидій тощо.
- на нараді виступала з інформацією про субсидії заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Христинко.
- про виявлення спільно з головами сільських та селищних рад громадян району які потребують допомоги через підрозділи райтерцентру.
- розглядали питання щодо правильності оформлення документів при подачі на комісію при РДА по наданню грошової допомоги.
- розглядалося питання щодо виконавчої дисципліни
- обговорювалося питання щодо підготовки та відзначення Дня людей похилого віку (яке відзначається 1 жовтня).
- виступала голова профспілки тер центру Леся Лукашевич щодо екскурсійних поїздок.

Категорія: Новини

11 вересня 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію в с. Фастівець  Фастівського району. 

Директор Фастівської міськрайонної філії  Вікторія Барабаш та секретар сільської ради Валентина Бойко провели робочу зустріч, на якій обговорили перспективи співпраці. 

Населенню села надавали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, презентували актуальні вакансії, в тому числі можливість участі в тимчасових роботах. Надана інформація про наявність актуальних сезонних вакансій . 

Начальник сектору активної підтримки безробітних Світлана Михайлюк   надавала інформацію роботодавцям про сайт Державної служби зайнятост, можливість реєстрації в електронному кабінеті роботодавця. Ознайомила з постійно діючим в центрі зайнятості Офісом роботодавця

Спеціаліст з профорієнтації Наталія Весела провела зустріч з старшокласниками Фастівецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, де інформувала про послуги, що надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, про можливість одержання допомоги у виборі професії через профдіагностичне обстеження, школярів ознайомлено з порталом державної служби зайнятості, а саме з профорієнтаційними розділами.

Учні завантажили мобільний сервіс з профорієнтації і тепер мають доступ до інформації щодо пізнання себе, світу професій, відеороликів  та ін. 

Обговорювали  формулу оптимального вибору професії «Хочу-Можу-Треба».

Школярів ознайомлено з інформацію про платформу  «Моя професія:консультаційна мережа», яка надає можливість проходження профорієнтаційного тестування у дистанційному режимі. 


P1080855 min

P1080836 min

70093807 680557232445522 8984350157575290880 n min

70374351 749190738871406 2675292273494720512 n min

Категорія: Новини
Четвер, 12 вересня 2019 08:38

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Фастівська районна державна адміністрація повідомляє, що за інформацією Фастівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Фастівського району  буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

Тому, Велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.

Кампанія буде проводитись в період кінець вересня початок жовтня.

Довідкова інформація за тел.04565-5-52-36


 імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин проти сказу.

Категорія: Новини