Показано новини за: Вівторок, 10 вересня 2019

10.09.2019 р. проведено комісії Фастівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії було розглянуто 12 заяв ВПО про призначення адресної допомоги, та 3 заяви ВПО про призначення державної соціальної допомоги на дітей одинокій матері.

Крім того, 10.09.2019 р. було розглянуто 10 заяв про надання субсидії, допомог та пільг. А саме: про призначення субсидії на фактично проживаючих осіб – 2 заяви, 1 заяву громадян, які звернулися про призначення субсидії на збільшену площу житла, 2 заяви - про призначення субсидії без доходів члена сім"ї, 1 заяву — про призначення субсидії на орендне житло, 1 заяву — про призначення пільг на оплату ЖКП за місцем проживання, 3 заяви сімей, які звернулися про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та трьом особам припинено надання субсидії, у зв'язку зі смертю.

IMG 5522

IMG 5523

Категорія: Новини

18 вересня 2019 року з 10.00 в приміщенні Малоснітинської сільської ради буде проводити особистий виїзний  прийом громадян голова  Фастівської райдержадміністрації Кравченко Василь Віталійович.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ!!! попередній запис за телефоном (04565) 5-14-44

Категорія: Оголошення

УВАГА! 11 вересня 2019 року о 13.00 в приміщенні адмінбудинку рад в кабінеті 214 відбудеться засідання громадської ради при Фастівській районній державній адміністрації.

Запрошуються члени громадської ради та доповідачі.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання громадської ради при Фастівській райдержадміністрації


 

  • Про виконання Закону України «Про освіту» у Фастівському районі.

   Доповідач: Трайдакало Олена Михайлівна – в.о. начальника відділу освіти Фастівської райдержадміністрації.


  • Про дотримання у Фастівському районі вимог законодавства щодо соціального, медичного, психологічного забезпечення ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС.

Доповідач:  Перга Валентина Миколаївна – начальник управління     соціального  захисту  населення Фастівської райдержадміністрації.

Співдоповідачі: 

  1. Головань Володимир Михайлович - директор КНП ФРР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги»
  2. Герцун Андрій Васильович –головний лікар КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ»
  3. Давидова Світлана Вікторівна-директор центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді

  • Про надання послуг населенню Фастівського району відділеннями поштового зв’язку.

 Доповідач: Ярошенко Валентина Андріївна – заступник начальника Фастівського відділення поштового зв'язку.


  • Різне.

Регламент

Доповідь до 10 хвилин.

Виступи до 5 хвилин.

Категорія: Оголошення