Для людей з вадами зору

Показано новини за: Четвер, 08 серпня 2019

З метою перевірки утримання житлових помешкань, де право на проживання мають діти-сироти і позбавлені батьківського піклування, 07 серпня службою у справах дітей та сім'ї і Фастівським районним центром для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд у населені пункти району. Ознайомились з умовами проживання дітей і станом зберігання приміщень, про що було складено відповідні акти. Опікунам (піклувальникам) та відповідальним за збереження майна надано відповідні рекомендації.


Савченко Артем

поспішна

 

Категорія: Новини

Присутніми було розглянуто наступні питання:
1. Про обмеження руху вантажного транспорту при температурі повітря понад 28 градусів вище нуля на території Фастівського району. 
2. Про проведення ідентифікації захисної споруди ТОВ «Толока».
3. Різне.
3.1. Про порядок взаємодії та оповіщення чергових служб Фастівського району та вирішення питань спільних дій в разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій на залізниці в межах району.
3.2. Про виконання заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах Фастівського району та інформування про зростання чисельності нещасних випадків, що спричинили загибель людей.


ТЕБ

теб2

Категорія: Новини

06 серпня 2019 року відбулося засідання комісії  Фастівської районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій, були розглянуті такі питання:
1. Призначення субсидії без доходів члена домогосподарства - 4 заяви;
2. Призначення субсидії на збільшену площу житла - 5 заяв;
3. Призначення субсидії на орендне житло – 1 заява

Категорія: Новини

Управління соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації Київської області повідомляє: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019 року “ Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі “ з 01 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тобто з жовтня пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватися за двома системами у грошовій формі-готівкова і безготівкова.

Для реалізації Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 №373 та на виконання листа департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2019 року необхідно організувати збір інформації про мобільні телефони пільговиків через уповноважених осіб сільських ( селищних ) рад, працівників територіальних центрів соціального обслуговування, або безпосередньо пільговиків.

Відповідна інформація має бути внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Дану інформацію потрібно надати до управління соціального захисту населення до 20 серпня 2019 року.

Категорія: Новини