Для людей з вадами зору

Показано новини за: Середа, 14 серпня 2019

З метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду при температурі повітря вище +28 ºС діє  тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т з 10:00 до 22:00 години на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Київській області.

На виконання вимог Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про дорожній рух» та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» для інформування водіїв, на цей період, на автодорогах державного значення встановлені  тимчасові заборонні дорожні знаки 3.15 «24 т» та 3.16 «7 т» з табличками 7.4.4 «10.00-22.00» та «t › +28 ºС».

Фастівська районна державна адміністрація повідомляє, під час дії обмежень водії великовагових транспортних засобів можуть скористатися наявними майданчиками для відпочинку та стоянки автотранспорту, які позначені відповідними дорожніми знаками, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.

Перелік місць відстою для великовагової техніки в Фастівському районі: 

- м. Фастів, вул. Шептицького,15 (Р-04),  територія Фастівського районного дорожнього  управління;

- автодорога Р-19, кілометр 0+200, заїзний карман для відстою транспортних засобів  при в’їзді в м.Фастів ( перед мікрорайоном «Завокзалля»);

- м. Фастів, вул. Транспортна, 2 територія ПАТ «Автотранспортник»  ( а/д Р-04);

- м. Фастів вул. Бишівська, 2 територія ТОВ «Фастів Авто Транс»;

- с. Ярошівка, Томашівської сільської ради (поряд з асфальтним заводом).

В період дії обмежень буде посилено контроль за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення Київським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та Управлінням патрульної поліції ГУНП в Київські області.

Категорія: Новини