Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 13 серпня 2019

Щорічно за традицією, 10 серпня, мешканці села Триліси відзначили День села. Саме в цей день завітали до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Найщиріші побажання та цінні подарунки отримали молоді матусі, подружжя, які 50 та 25 років тому зареєстрували свій шлюб, місцева довгожителька, учасники АТО, представники «Золотого фонду Фастівщини».

Гарний настрій та музичний супровід дарували фольклорний ансамбль «Світанок», танцювальний колектив «Любисток», солістка Діана Городинець Будинку культури Триліси та соліст з  Малополовецька Леонід Прудкогляд.

DSC08700 min

DSC08747 min

DSC08754 min

DSC08763 min

 

Категорія: Новини

В Україні проходить інформаційна кампанія “Щастя в 4 руки”- http://zags.org.ua/

Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя, щоб ніщо не заважало молодим кохати одне одного та спільними зусиллями будувати сім‘ю. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя. Перш за все це – впевненість кожного з членів родини, що він не залишиться сам-на-сам з проблемами, що рідна людина розділить з ним все.

Кампанію «Щастя у 4 руки» реалізує Фонд Народонаселення ООН в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики України.

В рамках кампанії виготовлено соціальні ролики. Бажаємо приємного перегляду.

На цій сторінці відображено тільки частину роликів. Детальніше Ви можете ознайомитись на офіційному сайті http://zags.org.ua/


СУПЕРТАТО МОЖЕ / Андрій Шабанов – Право дитини на власний шлях


 Перша допомога дітям при судомах


 Перша допомога дітям при припиненні дихання та кровообігу


 Надання першої допомоги дітям


 

Категорія: Новини