Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 05 липня 2019
П'ятниця, 05 липня 2019 14:23

Вітання з Днем кооперації!

Шановні працівники, пайовики і ветерани споживчої кооперації! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем кооперації!
У цей святковий день бажаємо всім
міцного здоров’я, щастя, благополуччя,
невичерпної енергії та творчого натхнення.
Хай здійснюються всі ваші задуми та сподівання,
а повсякденна невтомна праця приносить задоволення.
Нехай ваша діяльність буде плідною і успішною
у справі зміцнення та подальшого розвитку
споживчої кооперації!
Категорія: Новини
Нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру вам та вашим близьким. Нехай живе ваше рідне село, народжуються і підростають діти.  Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, здоров’я міцного, мирного неба і просто людського тепла!
Категорія: Новини
У суботу, 06 липня святкують День села - Веприк, Дорогинка, Великі Гуляки та Кищинці.
Бажаємо добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громадам та розбудову вашим населеним пунктам.
Зичимо, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки, а прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння!
Категорія: Новини

03.07.2019 року у сільськогосподарському підприємстві ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка» с. Велика Снітинка,  відбувся науково-практичний семінар: «День поля».

Участь у заході приймали голова адміністрації В.Кравченко, заступник голови адміністрації  Ю. Волков, начальник відділу агропромислового розвитку П. Мартинчук, а також наукові співробітники Національного університету Біоресурсів і природокористування, на чолі з ректором С. Ніколаєнком та спеціалістами господарства.

Керівник господарства, заслужений працівник сільського господарства України Микола Журавель ознайомив учасників семінару про стан діяльності господарства у галузі рослинництва та тваринництва. Присутні оглянули сортові посіви озимої пшениці, кукурудзи на зерно, сої та соняшнику. Ознайомились з системою мінерального живлення. Керівництвом університету було відмічено, що господарство з кожним роком розвивається, стабільно виплачується заробітна плата, крім того звернули увагу і на проблемні питання, що потребують негайного вирішення.

День поля у ВП НУБіП України  «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка»

День поля у ВП НУБіП України  «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка»

Категорія: Новини