Для людей з вадами зору

Показано новини за: Понеділок, 01 липня 2019

Акцентуємо вашу увагу на актуальному на даний час.

Перші місяці літа обумовлені високими температурами повітря навколишнього середовища, що негативно впливає на організм працюючих, це характерно для працівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, особливо будівельних підприємств, житлово-комунального господарства, сільського господарства.

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності нервової системи.

З метою недопущення гострих професійних захворювань та нещасних випадків на виробництві, рекомендуємо працівникам пити підсолену воду в достатній кількості, а роботодавцям – взяти на контроль фактори впливу високих температур на працюючих та подбати про виконання відповідних профілактичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам і захворюванням працівників.

Заходи, які необхідно вжити для створення безпечних умов праці:

- обмежити виконання робіт підвищеної небезпеки, у тому числі, робіт на висоті, експлуатацію баштових кранів та інших будівельних машин, механізмів;

- відкоригувати розпорядок робочого дня, тривалість робочої зміни та обідньої перерви, збільшити кількість технологічних перерв, запровадити ранній початок робочого дня і, відповідно, його закінчення, забезпечити працівників питною водою, не допускати їх перегріву;

- провести позапланові інструктажі з працівниками щодо дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі сонячного та теплового удару, запаморочення, втрати свідомості;

- доукомплектувати медичні аптечки на робочих місцях;

- проводити медичні огляди на початку робочої зміни працівників, які виконують роботи, що віднесені до робіт з підвищеною небезпекою, або експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки.

Виконання зазначених заходів поліпшать умови праці робітників та знизить ризик настання нещасних випадків на виробництві.

Категорія: Новини

Коротко про головне. Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019 року. 

Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору та ін. 

Відповідно до нового Порядку, рішення щодо визнання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) пов’язаними чи не пов’язаними з виробництвом приймається комісією (спеціальною комісією) шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів членів комісії голос голови комісії є вирішальним. 

Також з 1 липня цього року вступає в силу строк давності для розслідування нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, який становитиме три роки з дня їх настання. Водночас, у разі встановлення факту нещасного випадку рішенням суду, розслідування проводиться незалежно від дати їх настання. 

Крім того, документом подовжено строки проведення розслідування нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) до 5 робочих днів (проти 3 днів у попередній редакції), спеціального розслідування – до 15 робочих днів (проти 10 днів). 

Зменшено кількість документів, які оформлюються за результатами роботи комісії з розслідування: складається акт за формою Н-1/П (якщо нещасний випадок пов'язаний із виробництвом) або Н-1/НП (якщо не пов'язаний), акт за формою Н-5 скасовано.

                                                             

Категорія: Новини

Нагадуємо, що з квітня 2019 року було відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду. Водночас, система контролю отримала нові підходи, що мають на меті зменшити навантаження на страхувальників (роботодавців) та упередити можливі порушення. Планові перевірки проводяться згідно затверджених щоквартальних планів-графіків (розміщені на сайті Фонду), які формуються на підставі ризикоорієнтованих підходів.

Перевірки проводяться виключно за умовами наявності вагомих приводів, які чітко визначені напрацьованими ризикоорієнтованими критеріями. Тобто перевірки здійснюються лише тоді, коли страхувальник дає для цього об’єктивні підстави.  Зокрема, зростання кількості днів тимчасової непрацездатності, відсутність повідомлення про виплату коштів застрахованим особам упродовж трьох місяців з дня проведення фінансування Фондом, системні порушення тощо.

Упродовж квітня-червня 2019 року спеціалістами Фастівського відділення проведено 6 перевірок юридичних осіб, в результаті яких:

  • підлягає поверненню до Фонду соціального страхування неправомірно витрачених коштів Фонду на суму 18540,86 грн.;
  • застосовано фінансових санкцій на суму 9270,43 грн.;
  • накладено адміністративні стягнення за порушення порядку використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування  в розмірі 1020,00 грн.

УВАГА!

Зазначимо, рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 №28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості. Затверджена форма звітності була прийнята з метою оптимізації і подається роботодавцями, які мають заборгованість до Фонду щоквартально до 20 числа.

Категорія: Новини

З даними Українського гідрометеорологічного центру 02 липня вранці та ввечері очікуються сильні грози та пориви вітру 15-20 м/с

Категорія: Новини
Понеділок, 01 липня 2019 15:35

Жнива 2019 стартували

В сільськогосподарських підприємств району розпочалася робота по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур, яких підлягає до збирання 8,7 тис. га.
З метою ознайомлення та контролю за ходом збиральних робіт, 01 липня заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков та начальник відділу агропромислового розвитку Петро Мартинчук здійснили робочу поїздку у ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім.О.В.Музиченка», с. Велика Снітинка. Керівник – Микола Журавель проінформував про готовність зернозбиральної та зерноочисної техніки, вагового та токового господарства до роботи, а також про наявність площ ранніх зернових до збирання.
В господарстві завершується збирання озимого ячменю на площі 100 га, урожайність якого становить 60 ц/га. В полі працює 3 (три) зернозбиральні комбайни. Крім того, були оглянуті добротні посіви озимої пшениці, кукурудзи на зерно, соняшнику та сої.
Разом з тим, до збирання озимого ячменю також приступили  в таких господарствах як: ФГ «Хорс-КЛМ», с. Веприк (Кельвич Л.М.), урожайність – 67,0 ц/га, СТОВ «Відродження», с Малополовецьке (Майсак Л.Д.) урожайність – 55,0 ц/га та ДП ДГ «Оленівське», с. Оленівське (Грек В.І.),урожайність – 59 ц/га.
Аграріям бажаємо щедрого врожаю та сонячної погоди!
Жнива 2019 року стартували
 
изображение viber 2019 07 01 13 37 30
 
Жнива 2019 року стартували
 
Жнива 2019 року стартували
Категорія: Новини

Найбільшу кількість голосів отримала діючий очільник села, самовисуванець Олена Пашун. Її підтримали 76,6% виборців. Загалом на цю посаду балотувалося два кандидати. Місцевими депутатами стали 10 самовисуванців та двоє представників ВО “Батьківщина”. В 2-х виборчих округах по два кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів, буде призначено повторне голосування.

Нагадаємо, що до складу Томашівської об’єднаної територіальної громади увішли  села Великогуляківської, Дідівщинської, Пришивальницької, Томашівської сільських рад Фастівського району та села Соснівської сільської ради Макарівського району.

Категорія: Новини
Понеділок, 01 липня 2019 10:13

Вітання з Днем архітектури!


Шановні архітектори! Вітаємо вас з професійним святом — Днем архітектури!
 
Це свято об'єднує архітекторів, проектувальників та дизайнерів по всій країні. Фахівці різних напрямів вкладають свої знання і працю в створення якісної, актуальної архітектури, комфортних умов для роботи й відпочинку людей, зберігаючи історичне середовище і естетичну цінність пам'яток архітектури і містобудування. Завдяки праці архітекторів зводяться унікальні споруди, втілюються в життя найсміливіші проекти.
 
Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, нових успіхів і досягнень, миру і процвітання!
Категорія: Новини

14 травня 2019 року підписано тристоронню колективну угоду на національному рівні.

Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки укладено між всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців в особі Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, всеукраїнськими об’єднаннями професійних спілок в особі Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України.

Положення Угоди діють безпосередньо і є обов’язковими для всіх суб’єктів, що перебувають у сфері дії сторін, у тому числі під час розроблення та укладання галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Нова Угода містить тристоронні домовленості, а також окремі зобов’язання сторін, спрямовані на розвиток економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, вирішення актуальних питань оплати, охорони та умов праці, забезпечення соціального захисту працюючих.

Категорія: Новини

01 липня голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації,  установ та організацій району.

Розглядались наступні питання:

1. Про реалізацію у Фастівському районі медичної реформи.
2. Про стан  будівельних робіт Кожанської медамбулаторії.
3. Про попередні результати перших виборів Томашівського сільського голови та перших виборів депутатів Томашівської сільської ради 30.06.2019 р.
4. Про виконання плану призову громадян Фастівського району на строкову військову службу та службу за контрактом
5. Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств до збирання ранньозернових та зернобобових культур.
 
По завершенню наради окремим керівникам було надано доручення.
 
01 липня проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації,  установ та організацій району.
Категорія: Новини