Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 12 липня 2019
11 липня директор територіального центру соціального обслуговування( надання соціальних послуг) Людмила Воровська провела семінар-нараду з соціальними працівниками центру.  На якій було розглянуто низку питань зокрема :
Про підготовку до осінньо- зимового періоду ( контроль щодо перевірки справності  дахів, димоходів та електрики у будинках підопічних, забезпечення овочами, паливом
Забезпечення їх паливом та овочами, допомога в оформленні субсидій тощо).
На нараді виступила працівник управління праці та соціального захисту населення Наталіч Д'яченко, яка проінформувала про зміни в оформленні субсидій. 
2. Щодо виявлення спільно з головами сільських(селищних) рад  громадян району які потребують допомоги через підрозділи райтерцентру .
3. Розглядалося питання щодо виконавчої дисципліні. 
4.Питання щодо подачі заяв підопічних, які перебувають під супроводом центру, на виборчі дільниці щоб проголосувати на дому.
5.Поділилися досвідом роботи соціальні робітники с. Борова Валентина Селізньова та с. Мотовилівка Віра Рожківська
6.Різне
Категорія: Новини

Сьогодні на вулиці найпрекрасніша пора для наших дітей — літо. У ці літні дні дітьми вчиняється ряд правопорушень та інших негативних явищ через неналежне виконання батьками батьківських обов’язків. З вини батьків, малолітні (неповнолітні) отримують важкі травми, каліцтва тощо.

Ми звертаємося до батьків, опікунів (піклувальників), законних представників! Ви — відповідальні за життя і здоров’я дітей! Будьте уважні і пильні до них. Оберігайте від непередбачуваних обставин, особливо в побуті, на проїзджих частинах доріг, на воді, у лісі і тих місцях, де їх може чекати небезпека. Не залишайте дітей без нагляду! Враховуючи, що сьогодні ми живемо в сучасному світі, де дуже багато спокус для наших підлітків — контролюйте їх вільний час та місцезнаходження. Цікавтеся їхнім життям, дозвіллям, захопленнями, колом друзів, займайте корисною та потрібною справою. Роз’яснюйте дітям чинне законодавство щодо відповідальності їх і дорослих. Не допускайте вседозволеності та безконтрольності, якомога більше часу будьте разом. 

Не забувайте, що саме Ви, батьки — законні представники, несете відповідальність за їхнє життя і здоров’я. 

Бережіть своїх дітей!

Категорія: Новини