Для людей з вадами зору

Показано новини за: Середа, 10 липня 2019
Відділ агропромислового розвитку Фастівської районної державної адміністрації інформує про те, що в першому півріччі 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району забезпеченоорганізоване та своєчаснепроведення комплексу весняно-польових робіт урожаю поточного року з додержанням техніки безпеки та охорони праці під час проведення робіт.
А саме, з початку відновлення вегетації озимих культур проведено їх підживлення азотними добривами на площі 5,5 тис. га, що становить 100 %  до прогнозу.
Проведено закриття вологи в ґрунті на площі 24,0 тис. га. В короткі агротехнічні строки з дотриманням технології вирощування проведено підготовку ґрунту та посів ярих сільськогосподарських культур на площі 31,0 тис. га.
 
Найбільші площі займають такі культури, як
  • кукурудза на зерно – 9216 га, 
  • соняшник – 3179 га,
  • соя – 9860 га,
  • яра пшениця – 3877 га,
  •  та цукровий буряк – 2583 га.
Крім того посіяно горох – 226 га, ячмінь – 739 га, кукурудза на силос – 679 га та інші згідно програми.
Сільськогосподарськими підприємствами розпочато заготівлю грубих кормів для поголів’я ВРХ. З першого укосу вже заготовлено 1557 тонн сіна (88%) та 990 тонн сінажу.
Крім того, підготовлено та подано до департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації пакет оригіналів відомостей       від 10 (десяти) сільських та селищних рад на отримання фізичними особами дотації за утримання молодняку ВРХ дотації з державного бюджету України на загальну суму 86 200 грн.
 
Згідно державної звітності (ф-24 с/г) станом на 01.07.2019 року в господарствах району нараховується, голів:
  • ВРХ – 1530;               
  • в т.ч. корів – 532.
На звітну дату сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 1633 тонни молока, надій молока на 1 корову за цей період склав 3123 кгЗа І півріччя 2019 року підприємствами району одержано 363 голови приплоду ВРХ, а також реалізовано на забій худоби (у живій масі) 132 тонни.
Категорія: Новини

Звернення Головного управління ДСНС України у Київській області до населення та керівників сільгосппідприємств

На Київщині  розпочався сезон жнив.   І наразі актуальними залишаються питання безпечної жнивної кампанії. Одним з факторів ризику у період жнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог  - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Фахівці ДСНС України закликають населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

    Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є:

  • необережне поводження з вогнем;
  • порушення правил експлуатації машин та агрегатів;
  • випалювання стерні.

У цей період найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Будьте вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не паліть та не розводьте багаття поблизу хлібних і лісових масивів; стежте за тим, щоб діти не бавилися сірниками, запальничками, смолоскипами; не полюйте в хлібних масивах та поблизу них; при відпочинку розміщуйте стоянки не ближче 100 метрів від хлібних ланів.

Рятувальники звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.