Для людей з вадами зору

Показано новини за: Вівторок, 05 березня 2019

З метою вишукування додаткових джерел доходу до сільських/селищних бюджетів та приведення у відповідність до законодавства оформлення земельних ділянок на території Фастівського району, 05 березня було проведено нараду із землекористувачами, які використовують земельні ділянки без належного оформлення правоустановчих документів.


Додаток: 


Категорія: Новини

05 березня в УСЗН Фастівської РДА було проведено 2 комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО, призначення житлової субсидії та допомоги малозабезпеченим сім"ям. З питань призначення допомоги ВПО було розглянуто 14 заяв на призначення адресної допомоги та 1 заява для призначення допомоги на дітей одинокій матері. З питань призначення субсидії було розглянуто 9 заяв для призначення субсидії на фактично проживаючих осіб, 6 заяв на призначення субсидії на збільшену площу житла, 1 заяву на призначення субсидії без доходів члена домогосподарства. За результатами комісії були прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини
Вівторок, 05 березня 2019 13:52

Відбулось засідання з ТЕБ та НС

05 березня під керівництвом начальника Фастівського РС ГУ ДСНС України в Київській області,  заступника голови комісії Олександра Калениченко відбулось засідання постійної комісії  Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання розглядались наступні питання:

1. Про  затвердження Плану основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій Фастівського району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році. Про стан готовності сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та паводків.

2Про проведення заходів з технічної інвентаризації готовності захисних споруд цивільного захисту до використання та щодо подальшого утримання.

3. Про підготовку до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Про заходи щодо попередження та недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Фастівського району.

4. Різне

Категорія: Новини