Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 01 березня 2019
П'ятниця, 01 березня 2019 17:57

Екскурсія до банку

28 лютого група дітей Фастівського району відвідали головний офіс OTP Bank, де дізнались про основні функції роботи банку, що таке гроші та історію їх походження. Також працівники банку провели для присутніх квест, в ході якого в ігровій формі та на доступних прикладах розповіли про кредити та депозити, як навчатись витрачати кошти та розпоряджатись готівкою, як відрізняти справжні гроші від фальшивих.

Всі діти залишилися під гарним враженням від екскурсії й отримали пам'ятні подарунки.

Категорія: Новини

01 березня голова адміністрації Василь Кравченко проінспектував будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Кожанка.

Дану амбулаторію збудують у межах виконання Ініціативи Президента України з розвитку і підтримки сільської медицини. 
Будівництво здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 983 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості".

Дана амбулаторія обслуговуватиме жителів селища Кожанка, сіл Яхни, Софіївка та Степове.

Це буде сучасна енергоефективна амбулаторія з усім необхідним обладнанням. Крім того, проектом передбачені також і приміщення для проживання лікарів.

Категорія: Новини

01 березня відділом агропромислового розвитку Фастівської РДА спільно з керівництвом управління Держпродспоживслужби у Фастівському районі проведено нараду з питань запобігання та попередження отруєння бджіл при застосуванні на посівах засобів захисту рослин сільськогосподарськими підприємствами на території району.

Участь у нараді прийняли начальник відділу агропромислового розвитку Петро Мартинчук, начальник управління Держспоживслужби у Фастівському районі Ігор Іщук, представники господарств району, голови сільських рад та пасічники.

IMG 7199

Категорія: Новини

Питання щодо повноти сплати земельного податку та орендної плати за землю розглядалося 28 лютого на нараді, яку провів голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко. 

Очільник району акцентував увагу присутніх на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення місцевих бюджетів зокрема: земельного податку, орендної плати за землю. 

Також на зустрічі обговорили проблемні питання орендних і майнових відносин, які виникають з підприємствами, що розташовані на територіях сіл і не сплачують за користування землею.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийняті відповідні рішення, дані протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Категорія: Новини
П'ятниця, 01 березня 2019 13:37

Проведено «Ярмарок професій»

27 лютого спеціалістами Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради та відділу освіти Фастівської районної державної адміністрації було організовано і проведено  Ярмарок  професій в приміщенні Фастівського міського палацу культури.

Основна мета заходу – можливість зорієнтувати майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл у виборі професії, допомогти обрати життєвий шлях, показати важливість правильного вибору конкурентоспроможної професії на ринку праці, розібратися у власних інтересах, можливостях та нахилах. Ярмарок професій сприяє спілкуванню учнівської молоді, як потенційних абітурієнтів, з навчальними закладами.

Відвідали Ярмарок  744 особи - учні загальноосвітніх шкіл міста та району, учні Фастівського ліцею-інтернату, учні Фастівського ЦПТО та студенти Фастівського автомобільно-дорожнього технікуму, представники Фастівської вечірньої школи, педагогічні працівники, батьки, соціальні партнери та журналіст Інтернет - каналу ФастівTV. 

Відкрила захід директор Фастівської міськрайонної  філії КОЦЗ – Вікторія Барабаш, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та наголосила, що вибір майбутньої професії-важливий крок, до якого треба готуватися вже сьогодні.

На ярмарку були присутні представники 31 навчального закладу різних форм акредитації міст Києва, Білої Церкви, Умані, Фастова - ФЦПТО, Фастівський автомобільно-дорожній технікум, університети, академії, інститути, коледжі, вищі професійні училища.

За допомогою мультимедійних засобів демонструвалися презентації навчальних закладів, до уваги відвідувачів представлені були фотоматеріали, брошури, буклети, календарі, плакати,  представники надавали інформацію про свої заклади, умови вступу, проходження практики та подальшого працевлаштування, розповідали про переваги навчання та можливості, які пропонує заклад,  запрошували до співпраці.

Проводили презентації професій, демонстрували власні вироби – ляльки - мотанки, столярні вироби  та роботи електрогазозварників, які довели, що в робітничій професії завжди є місце творчості та креативу, проводили майстер-класи по сервіруванню столу, ті хто цікавиться сучасними Інтернет - технологіями мали змогу ознайомитися з програмування однокристалевих  електронно-обчислюваних машин.

Представники роботодавців також плідно поспілкувалися з навчальними закладами, налагоджували нові зв’язки  та планували подальшу співпрацю. 

Категорія: Новини