Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 15 березня 2019

Фастівська районна державна адміністрація щиро вітає вас із професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Дякуємо вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків. 

Категорія: Новини

15 березня голова адміністрації Василь Кравченко провів нараду з правоохоронними органами та головами дільничних виборчих комісій.

Під час наради розглянуто питання про матеріально-технічне забезпечення роботи дільничних виборчих комісій; про телефонізацію та забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях; про забезпечення громадського порядку на виборчих дільницях під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Категорія: Новини