Для людей з вадами зору

Показано новини за: П'ятниця, 01 лютого 2019
П'ятниця, 01 лютого 2019 18:11

Герої не вмирають!

01 лютого в селищі Кожанка були проведені поминальні заходи в день смерті вояків-героїв Сабадаш Андрія Васильовича та Гуріч Сергія Миколайовича. Сум і біль втрати близької людини, рідного сина розділили Гуріч Любов Іванівна та Сабадаш Клавдія Никифорівна та матері, які приїхали із м. Фастова розділити горе, хоча самі теж втратили своїх рідних.

Виконуючий обов'язки селищного голови Наталія Поспішна добрими словами згадала співмешканців, які загинули на Сході нашої країни. Учні старших класів розповіли автобіографічні дані та бойові долі усіх трьох героїв, які поховані на цьому кладовищі, адже могилу "Ендрю" Галущенко Андрія Вікторовича ми відвідали також.

Від Фастівської райдержадміністрації заступник голови адміністрації Юрій Волков поклав квіти на могили загиблих героїв, висловив переконання, що жоден герой не буде забутий. Пам'ять про їх подвиг буде вічною, а ми всі разом, всі покоління, особливо молоде, будемо боротися і святкувати Перемогу.

Та як ведеться у християн,був проведений поминальний обід за загиблими односельцями.

 

Категорія: Новини

01 лютого голова адміністрації Василь Кравченко провів нараду за участі прокурора Фастівської місцевої прокуратури Руслана Рудика, начальника Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області Олександра Міщенка, виконуючого обов'язки начальника Фастівського відділу ГУ Держгеокадастру Київської області Ольги Бачинської, начальника управління фінансів РДА Оксани Білан та головного спеціаліста юридичного сектору РДА Андрія Подольського щодо додаткових надходжень до місцевих бюджетів району.

Також на нараді були розглянуті питання визначення землекористувачів, які незаконно використовують земельні ділянки та створення комісії з питань дотримання  земельного законодавства, раціонального використання та охорони земель на території району.

Категорія: Новини