Компанія «Нафтогаз України» пропонує побутовим споживачам, які мають кошти, купити собі газ на зиму вже зараз, наперед, за нижчими літніми цінами.

Понеділок, 16 вересня 2019, 10:35 2943

Компанія «Нафтогаз України» пропонує побутовим споживачам, які мають кошти, купити собі газ на зиму вже зараз, наперед, за нижчими літніми цінами. Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала напередодні Дня Незалежності – 23 серпня і триватиме лише місяць.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін  і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах – по ціні ПСО, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн – в Особистому кабінеті на 104.ua або в Центрі обслуговування клієнтів: у Фастові, вулиця Матросова 2, кабінети 104, 107, прийомні дні  вівторок, середа, субота,  досить мати при собі паспорт, індивідуальний податковий номер, актуальні показання лічильника газу і внести 100% оплату за куплений запас газу.