Для людей з вадами зору

Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Четвер, 08 серпня 2019, 08:14 1286

Управління соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації Київської області повідомляє: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №373 від 17.04.2019 року “ Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі “ з 01 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тобто з жовтня пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватися за двома системами у грошовій формі-готівкова і безготівкова.

Для реалізації Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 №373 та на виконання листа департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 11.07.2019 року необхідно організувати збір інформації про мобільні телефони пільговиків через уповноважених осіб сільських ( селищних ) рад, працівників територіальних центрів соціального обслуговування, або безпосередньо пільговиків.

Відповідна інформація має бути внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Дану інформацію потрібно надати до управління соціального захисту населення до 20 серпня 2019 року.