Для людей з вадами зору

09 липня, у Києві стартував Проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні у Волинській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій та Київській областях»

Четвер, 11 липня 2019, 09:45 2064

09 липня, у Києві стартував Проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні у Волинській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій та Київській областях», який реалізовується за підтримки Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»
У вказаному круглому столі взяв участь голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко.
Мета Проекту – напрацювати 5 законопроектів та сприяти підвищенню обізнаності у громадськості про реформу.
Як було зазначено на заході, нормативно-правові акти розроблятимуться за результатами широких обговорень у відповідних областях. За пропозиціями представників районів експертами УАРОР буде напрацьовано конкретні моделі спроможних районів, що стануть основою для напрацювання законопроектів.
Незавершеність реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади дискредитує її. Про це зазначив Олександр Даниленко, Заступник Голови Секретаріату УАРОР, експерт Ради Європи.
Він наголосив, що Україна має великі результати у розвитку ОТГ, але коли мова заходить про субрегіональний рівень, тішитись є мало чим. Досі не створенні спроможні райони, не розмежовані повноваження між місцевим самоврядуванням та держадміністраціями, нема нового законодавства про адміністративно-територіальний устрій. Окреслені питання є головними викликами у поступі децентралізації.
«Українська асоціація районних та обласних рад вже розробила законопроекти про зміну та встановлення меж районів Донеччини, Луганщини, Тернопільщини та Харківщини. Дякуючи схвальним результатам, проект продовжує підтримувати Рада Європи.
Нагадаємо, що сьогодні Київська область має 25 районів.09 липня, у Києві стартував Проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні у Волинській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій та Київській областях»

09 липня, у Києві стартував Проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні у Волинській, Одеській, Полтавській, Чернівецькій та Київській областях»