Для людей з вадами зору

Голова районної ради Геннадій Сиваненко взяв участь у форумі «Сталий розвиток громади через економічну та енергетичну трансформацію».

Середа, 12 червня 2019, 10:48 1116 0

У вітальній частині заходу, звертаючись до присутніх,  Геннадій Сиваненко зазначив, що питання енергоефективності вже давно вийшло за межі проблем екології і перейшло в пардигму питань безпеки та незалежності країни. Енергоефективність та енергомодернізація – питання стратегічної незалежності України.

Захід проходив у міському Палаці культури за участі заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості  з питань європейської інтеграції Наталії Бойко, радника Надзвичайного та Поважного Посла Норвегії Артура Фредріка, експертів та фахівців в енергетичній сфері, Проекту ЄС/ПРООН, громадськості міста та району.

Фахівці енергетичної сфери поділились успішним досвідом країн ЄС   по питанню ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та збереження клімату, впровадження ініціатив ЄС «Мери за економічне зростання», проекти НЕФКО в муніципальному секторі». Обговорили нові сучасні шляхи енергоефективності, моделі залучення інвестицій у енергетичну сферу та фінансування зелених проектів.

На запрошення Фастівського міського голови Михайла Нетяжука взяв участь у форумі під гаслом «Сталий розвиток громади через економічну та енергетичну трансформацію», що проходив у міському Палаці культури за участі заступника Міністра Міненерговугілля з питань європейської інтеграції Наталії Бойко, радника Надзвичайного та Поважного Посла Норвегії Артура Фредріка, експертів та фахівців в енергетичній сфері, громадськості. Під час заходу обговорили питання ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та збереження клімату, обмінялися досвідом у сфері енергозбереження та енергоефективності, обговорили нові сучасні шляхи енергоефективності. Безумовно такі заходи потрібні, вони сприятимуть економічному зростанню міста та району. Звертаючись до присутніх, зазначив, що питання енергоефективності вже давно вийшло за межі проблем екології і перейшло в пардигму питань безпеки та незалежності країни. Енергоефективність та енергомодернізація – питання стратегічної незалежності України.

форум2

форум3

Останнє редагування Четвер, 13 червня 2019 13:52