Для людей з вадами зору

Спортсмени Фастівщини найкращі!

Середа, 15 травня 2019, 09:18 1731 0

Вихованці Борівського, Фастівського та Томашівського відділень бойових мистецтв ГО «Козацький лицарський клуб» та СК «Доброслав»гідно представили Фастівщину на Всеукраїнському фестивалі бойових мистецтв «Булава», щопроходив в селищі Калинівка Васильківського району. Цьогоріч в патріотичному заході прийняло участь 390 спортсменів із 16 міст України.

Наші спортсмени приймали участь відразу в трьох видах змагань:український рукопаш Спас, греплінг та панкратіон і вибороли окремі кубки за перше місце в греплінгу та панкратіоні,і друге місце з українськогорукопашу Спас. Здобувши найбільшу кількість медалей,перша команда клубів та ДЮСШ Фастівського районувибороли головний кубок,обійшовши з досить великим відривом команди Василькова та Кіровоградської області!

Герой України Тетяна  Засуха, керівництво районної ради Геннадій Сиваненко та Володимир Куценко, депутат районної ради Валерій Єременко, депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, які постійно підтримують молодь та спорт на Фастівщині, привітали спортсменів. Подякували тренеру, керівнику ГО «Козацько лицарського клубу» Олегу Чернишенку, за вклад який він робить в розвиток спорту та патріотичного виховання у Фастівському районі, адже під його керівництвом молодь Фастівщини здобуває перемоги на світовому олімпі, і прапор України неодноразово піднімали на чемпіонатах світу та Європи.

Останнє редагування Середа, 15 травня 2019 14:34