Для людей з вадами зору

Святкові урочистості з нагоди 8 Березня

Неділя, 10 березня 2019, 11:42 758

Так склалося, що першим весняним святом є 8 Березня. І все тому, що жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.     

Так, 07 березня, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі привітали зі святом голова районної державної адміністрації Василь Кравченко, заступник голови районної ради Володимир Куценко, помічник народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик та вручили відзнаки. 

Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані матерям загиблих Героїв України та працівникам установ району від присутніх на святкуванні чоловіків.  

"Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя. Зі святом вас дорогі наші жінки!", - звернувся до присутніх жінок Василь Віталійович. 

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю талантів Фастівщини. Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.