Для людей з вадами зору

Шановні читачі! У зв'язку з технічними роботами на сервері наш новий сайт відображається частково.Останні новини Ви зможете прочитати на наших сторінках в соц. мережах, або на старій версії сайту. Дякуємо за розуміння. Відкрити стару версію сайту/архів

Відбулася нарада щодо наповнення місцевих бюджетів

лютого 01, 2019 626

01 лютого голова адміністрації Василь Кравченко провів нараду за участі прокурора Фастівської місцевої прокуратури Руслана Рудика, начальника Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області Олександра Міщенка, виконуючого обов'язки начальника Фастівського відділу ГУ Держгеокадастру Київської області Ольги Бачинської, начальника управління фінансів РДА Оксани Білан та головного спеціаліста юридичного сектору РДА Андрія Подольського щодо додаткових надходжень до місцевих бюджетів району.

Також на нараді були розглянуті питання визначення землекористувачів, які незаконно використовують земельні ділянки та створення комісії з питань дотримання  земельного законодавства, раціонального використання та охорони земель на території району.