Для людей з вадами зору

Шановні читачі! У зв'язку з технічними роботами на сервері наш новий сайт відображається частково.Останні новини Ви зможете прочитати на наших сторінках в соц. мережах, або на старій версії сайту. Дякуємо за розуміння. Відкрити стару версію сайту/архів

Проведено рейд "Сім'я"

31 січня за участі служби у справах дітей та сім’ї Фастівської районної державної адміністрації Київської області та Фастівського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, проведено рейд «Сім'я» на території сел. Борова та с. Мотовилівка Фастівського району.

Під час рейду обстежено умови проживання та утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо їх обов’язків з утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей, рекомендовано посилити контроль за поведінкою неповнолітніх, їх навчанню та проведенню дозвілля. Доведено до відома підстави настання адміністративної, цивільної та кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.