Для людей з вадами зору

Шановні читачі! У зв'язку з технічними роботами на сервері наш новий сайт відображається частково.Останні новини Ви зможете прочитати на наших сторінках в соц. мережах, або на старій версії сайту. Дякуємо за розуміння. Відкрити стару версію сайту/архів

Урочисті заходи до 100-річчя Дня Соборності України

Голова районної ради Геннадій Сиваненко взяв участь в урочистостях присвячених 100-річчю Дня Соборності України, що проходили на станції Фастів біля вагону-музею, де 1 грудня 1918 року було підписано попередній договір про майбутнє об'єднання двох республік.
Виступаючи перед присутніми, Геннадій Сиваненко наголосив, що це свято нагадує всім, що Україна єдина держава і українці – єдиний народ! Сьогодні на Сході України відстоюють єдність і неподільність держави українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків. Побажав усім миру, міцного здоров’я, щастя, добра і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
Учасники зібрання підбили підсумки Всеукраїнської Естафети Єднання, яка стартувала 1 грудня 2018 року, згадали Героїв, які відстоювали Незалежність та Соборність держави.

Останнє редагування Понеділок, 28 січня 2019 05:49