Skip to Content

Зверніть увагу!

СМС- інформування від Пенсійного фонду

Відтепер всі пенсіонери та застраховані особи за бажанням зможуть отримувати смс-повідомлення про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до відділу обслуговування громадян Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

Особи, які користуються послугами Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу безпосередньо на порталі, не звертаючись до Пенсійного фонду.

Зверніть увагу!

З 1 липня 2018 року розмір прожиткового мінімуму становить:
 - на одну особу в розрахунку на місяць - 1777 грн.,
 - особам, які втратили працездатність - 1435 грн.,
 - працездатним особам - 1841 грн.,
 - дітям до 6 років - 1559 грн.,
 - дітям віком від 6 до 18 років - 1944 грн.
 Не змінюються:
 - розмір мінімальної заробітної плати - 3723 грн.,
 - розмір мінімального єдиного соціального внеску - 819,06 грн.,
 - максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок - 55845 грн.