Skip to Content

Збройні Сили України інформують

17 березня відбулися міжрайонні заняття з представниками військкоматів та органів виконавчої влади, які проходили у малому залі Фастівського міського Палацу культури. Участь у заході взяли керівники 27 військових комісаріатів з різних регіонів Київщини та представники районних державних адміністрацій.

У порядку денному основним питанням було відпрацювання практичних дій місцевими органами виконавчої влади та військкоматами по прийому особового складу в різні ступені бойової готовності для поповнення рядів до Збройних Сил України. А саме: оповіщення на дільницях, наявність та правильність оформлення документів, стан медичної готовності, і т.д.  

Разом з тим  на головній площі міста було розвернуто мобільний агітаційний офіс для залучення громадян на службу в Збройні Сили Україні за контрактом. Надавалася роз’яснення стосовно проходження служби за контрактом та щодо переліку необхідних документів.

Фастівський район представляли заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков, військовий комісар Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Міщенко, заступник військового комісаріату- начальник відділу комплектування, підполковник Андрій Сізілов.