Skip to Content

Засідання колегії Фастівської районної державної адміністрації

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, під головуванням очільника  районної державної адміністрації Дмитра Вороніна відбулось засідання колегії Фастівської райдержадміністрації. У засіданні колегії взяли участь:  перший заступник голови РДА  Володимир  Муцинов, заступник голови РДА Юрій Волков, голова районної ради Геннадій Сиваненко  та інші члени колегії. Запрошений для участі у розгляді окремих питань – Корчук Іван Петрович, Великоснітинський сільський голова.

На засіданні колегії були розглянуті питання:

1. Про підсумки соціально – економічного і культурного розвитку Фастівського району та виконання  бюджету за 2017 рік.

2. Про роботу Центру надання адміністративних послуг при Фастівській районній державній адміністрації.

3. Про підсумки розгляду звернень громадян у Фастівській райдержадміністрації та виконкомах сільських, селищних рад  за 2017 рік.

4. Про стан виконання актів Президента України, центральних органів виконавчої влади, обласної держаної адміністрації, районної державної адміністрації у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад.

5. Про хід виконання Програми підтримки молоді у Фастівському районі на 2015 – 2020 роки.

6. Про стан здійснення виконавчим комітетом Великоснітинської  сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

7. Про схвалення Статуту та Структури КНП ФРР  «Фастівський Центр ПМСД».

8. Про схвалення передавального акту від  КЗ «Фастівський Центр ПМСД» до КНП ФРР «Фастівський Центр  ПМСД».

9. Про надання дозволу на передачу майна з балансу КЗ «Фастівський Центр ПМСД» на баланс КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ» .

10. Про схвалення районної програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  Фастівської районної ради «Фастівський центр первинної медико – санітарної допомоги».

11. Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Фастівського району на 2018 рік.

12. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Фастівського району на 2018 рік.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 р. №11 – 17 – УІІ «Про районний бюджет Фастівського району на 2018 рік».

Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії.