Skip to Content

Загальнообласна акція «Живи та працюй в Україні»

Однією з найважливіших характеристик робочої сили на ринку праці є професійна мобільність, під якою розуміємо здатність і готовність працівника не лише змінити місце роботи, але й опанувати нову професію.

В рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» 16 квітня 2018 р.  у Фастівському МРЦЗ відбулась презентація послуг з професійного навчання. Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ірина Піхота ознайомила учасників з умовами підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, отримання нової професії або підвищення своєї кваліфікації, з видами і формами навчання, навчальними закладами регіону, а також ЦПТО Державної служби зайнятості, які проводять навчання безробітних за направленням служби зайнятості. Нова професія передбачає: якісну базову, теоретичну підготовку; наявність додаткових трудових навичок; високу мотивацію, спрямовану на розвиток власного потенціалу та підвищення професійного рівня. Сьогодні на ринку праці не вистачає людей з робітничими професіями, тому діяльність служби зайнятості спрямована на те, щоб допомогти зорієнтуватися у різноманітному світі професій.

Шукачів роботи ознайомлено з переліком професій, що користуються попитом на ринку праці, нормативно-правовим забезпеченням проходження професійного навчання, видами та формами навчання.

Під час дискусій та обговорень безробітні дійшли згоди, що вчитися ніколи не пізно, а навпаки-необхідно, якщо хочеш мати бажану роботу.