Skip to Content

За чисте довкілля! Нарада з питань благоустрою населених пунктів та територій Фастівського району

19 травня за ініціативи Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань благоустрою населених пунктів та територій Фастівського району. Участь у нараді брали перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Скрипак, начальник відділу містобудування, архітектури, житл,ово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту населення Ксенія Перехрест, представники Київського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП «Фастівське лісове господарство».

В рамках двомісячника благоустрою населених пунктів в районі, за результатами обїзду територій району, обговорювалися питання щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ в районі.

 Очільник району проінформувала, що задля проведення належної чистоти і порядку на території району, проводяться роботи із здійснення заходів з очистки доріг, узбіч, приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, дитячих спортивних майданчиків, кладовищ. Активну участь у проведенні практичних масових акцій із санітарної очистки беруть працівники структурних підрозділів адміністрації та районної ради, районних установ, працівники селищної, сільських рад, закладів освіти, культури та охорони здоров’я.

 Питання наведення чистоти в населених пунктах та прилеглих до них територій, а також ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ стоїть на контролі у керівництва райдержадміністрації та сільських, селищних голів.