Skip to Content

Вручення відзнаки «Орден матері бійця АТО» Любові Гуріч

6 березня 2018 року вручено відзнаку «Орден матері бійця АТО» Любові Гуріч, матері загиблого бійця. Ця  жінка виховала справжнього патріота своєї держави Сергія Гуріча,  який у важкий час взяв у руки зброю і відправився на Схід захищати незалежність і територіальну цілісність України.

Під час зустрічі звучали щирі й теплі розповіді про Героя. З уст Любові Гуріч лунали слова про те, як вона й досі переживає важкий біль втрати сина. На очах у матері від хвилювання виступали сльози…

У ході спілкування обговорювали важливі питання для родини загиблого. Мати бійця була зворушена тим, що  організовано  таку зустріч, яка відбулася у щирій та теплій атмосфері.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Костецька, директор Фастівського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Людмила Воровська, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Оксана Степенко та начальник відділу обслуговування громадян Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Інна Халабурда.