Skip to Content

Відзначили 28-му річницю виводу військ з Афганістану

15 лютого Фастівщина відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-у річницю виводу військ з Афганістану. Міськрайонні заходи розпочалися урочистою ходою до парку «Молодіжний», де відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у Афганістані.

Згадати всіх, хто загинув у тій чужій війні, вшанувати живих прийшли до пам’ятника воїнам-афганцям перший заступник голови Фастівської райдержадміністрації Лариса Скрипак, заступник РДА Юрій Волков, заступник голови райради Володимир Куценко, заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, голова Фастівської міськрайонної громадської організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Леонід Балашкевич, народний депутат України І-го скликання Василь Мартинчук, керівники структурних підрозділів РДА та міськвиконкому, воїни-інтернаціоналісти, члени громадських організацій та небайдужі громадяни.

Офіційні частина заходу відбулася у великій залі міського Палацу культури. Там на всіх чекав святковий концерт, який для побратимів підготували воїни-інтернаціоналісти Іван Мазур та Дмитро Куделя. На церемонії нагородження вручалися подяки та нагороди від народного депутата України Руслана Сольвара, депутата Київської обласної ради Олександра Волинця, від районної державної адміністрації, районної ради та міськвиконкому, громадських та благодійних організацій.

До слова: Фастівщина втратила у Афганській війні 8 військовиків, 269 наших земляків воювали в Афганістані, 142 – це ветерани різних військових конфліктів на територіях інших держав. 

Безмежна вдячність Вам і низький уклін!

 

ДодатокРозмір
2_75.jpg168.69 КБ
converted_file_b7bce020.jpg97.01 КБ