Skip to Content

Відкрита першість ДЮСШ з панкратіону, присвячена 95-річчю Фастівського району

На минулому тижні в Томашівському Будинку культури відбулась відкрита першість ДЮСШ з панкратіону, присвячена 95-річчю Фастівського району. Головним суддею змагань був голова громадської організації «Козацько – лицарського клубу» Олег Чернишенко. Привітали учасників змагань голова сільської ради Олена Пашун та почесний гість Анна Михайлівна Брейш.Захід було проведено за підтримки заступника голови Фастівської районної ради Володимира Куценка та депутата районної ради Валерія Єременка.
Юні спортсмени - початківці завзято боролися за результат, продемонстрували набуті вміння та навички. За свої старання діти отримали грамоти, а їх тренер та батьки – позитивні емоції та гордість за своїх дітей.

Хочеться відзначити молодого тренера-викладача ДЮСШ, майстера спорту України  Аліну Мокієнко, вихованку Е.Е.Брейша, яка гідно продовжує справу свого тренера. За короткий час Аліна згуртувала біля себе близько 40 юнаків і дівчат різного віку. Першими великими здобутками за результатами обласних змагань є участь Ткаченко Анастасії в Чемпіонаті України з панкратіону, який відбудеться 02-04березня 2018 року у місті Біла Церква.