Skip to Content

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції

Сьогодні, 05 листопада викладачами Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України було проведено семінар з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції. У навчанні взяли участь: сільські/селищні голови Фастівського району, керівники структурних підрозділів Фастівської райдержадміністрації, виконавчий апарат Фастівської районної ради.
Мета семінару: удосконалення знань, розвиток умінь, необхідних для запобігання корупційних ризиків у діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Програма лекції охоплювала актуальні питання вивчення корупції, а саме:
1. Корупція в Україні як загроза національній безпеці;
2. Практичний досвід протидії глобальній корупції у світі;
3. Нормативно-правове забезпечення у сфері запобігання корупції та його практична реалізація;
4. Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком;
5. Відповідальність за корупційні правопорушення. 
Підсумком проведеного навчання стало тестування слухачів для оцінювання рівня отриманих знань і вмінь з використання та застосування в практичній діяльності антикорупційного законодавства, зокрема, щодо розв'язання проблем запобігання і протидії корупції.