Skip to Content

Відбувся особистий виїзний прийом громадян голови РДА у с. Пилипівка

07 лютого, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян керівництва районної державної адміністрації, голова райдержадміністрації Дмитро Воронін провів особистий виїзний прийом громадян у Пилипівській сільській раді.

Під час зустрічі до очільника району  звернулось близько 20 осіб, які порушили низку проблемних питань, зокрема  про  дотримання графіку руху громадським транспортом та підвищення тарифів на перевезення, ремонту місцевого Будинку культури, ремонту вуличних доріг, відкриття аптеки. Одним із найголовніших  питань, яке порушили заявники, було -  газифікація села Єлизаветівка.

   

Під час проведення прийому по кожному питанню Дмитром Олександровичем надані роз’яснення, тож деякі з питань були вирішені на місці, а решта, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, передані на розгляд відповідним структурним підрозділам РДА.

Також Дмитро Воронін відвідав Пилипівську амбулаторію та особисто переконався у доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.