Skip to Content

Відбувся особистий прийом громадян головою адміністрації

Сьогодні, 10 жовтня, голова Фастівської районної державної адміністрації Василь Кравченко на особистому прийомі громадян зустрівся з матерями військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО.

На зустрічі також були присутні голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, настоятель Храму св. Михаїла-Архистратига с. Велика Офірна о. Василь, голова Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів Леонід Балашкевич

Під час зустрічі панувала атмосфера довіри та щирої вдячності керівництва району матерям за подвиг їхніх синів.   

На звернення Василя Віталійовича освятити його діяльність на Фастівщині і довготривалі взаємні стосунки матерів, чиї діти загинули на Сході нашої країни, о. Василь своєю молитвою закріпив побажання всіх присутніх.  

Не дивлячись на всі звернення матерів, які були вислухані і занотовані, головним було не ділити біль втрати дітей на міську і районну, завжди збирати всіх разом.

Всі присутні відчули теплу і непідробну турботу керівництва району, особисте бажання голови адміністрації пам’ятати героїзм синів, які стали на захист держави.

Наостанок Василь Кравченко та Геннадій Сиваненко запевнили присутніх матерів у вирішенні всіх звернень, про постійну допомогу, а також привітали із великим християнським святом Покрова Пресвятої Богородиці.  

Також на особистий прийом до голови адміністрації звертались жителі району з питаннями електрифікації нового масиву в с. Мотовилівка, встановлення паркану для відмежування кладовища від житлового будинку в с. Мала Снітинка. 

Зустрівся Василь Кравченко на особистому прийомі із вчителями Борівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів, та депутатами Борівської селищної ради.