Skip to Content

Відбувся конкурс перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

  

18 травня відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізника пасажирів автомобільним транспортом загального користування у Фастівському районі. Засідання провела голова районного комітету – перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Скрипак. На конкурс було винесено 4 об’єкта, подав документи для участі 1 претендент - ФОП В.Н.Кучерук. 

По кількісному складу конкурсний комітет мав всі повноваження приймати рішення по питаннях порядку денного. 

Начальник відділу економіки РДА Наталія Бабська зазначила, що відповідно до оголошення на проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, опублікованого в міськрайонній газеті «Перемога» від 13 квітня 2017 року №15 та розміщеного на офіційному сайті Фастівської райдержадміністрації, надійшов один комплект конвертів із документами та заявами на об’єкти конкурсу.  

У претендента на участь у конкурсі були подані всі документи, які відповідали чинному законодавству, згідно з довідками відсутні несплачені  адміністративно-господарські штрафи, відсутні порушення ліцензійних умов. 

Оскільки на  об’єкт конкурсу претендував тільки  один перевізник, то відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування конкурсний комітет шляхом голосування одноголосно прийняв рішення про надання права перевізнику-претенденту здійснювати перевезення пасажирів на  даних об’єктах.

У ході засідання голова Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко вніс пропозиції щодо перегляду Положення з визначення автомобільних перевізників з метою збільшення строку дії договору, який укладається за результатами конкурсу. Наразі він становить три роки.

Голова конкурсного комітету Л.Скрипак підтримала дану пропозицію. Зазначила, що районна влада у міру можливості намагатиметься допомагати перевізникам

Отож, рішенням про визнання переможцем конкурсу та про надання права  здійснювати перевезення пасажирів на об’єктах Фастів-Малополовецьке, Фастів-Велика Офірна, Фастів-Паляниченці, Фастів-Клехівка було надано перевізнику – претенденту Василю Кучеруку.

Варто сказати, що 18 травня Василь Кучерук відзначає день народження. З цієї нагоди його привітала перший заступник голови РДА Лариса Скрипак та нагородила медаллю «За патріотизм».