Skip to Content

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

07 грудня відбувся урочистий захід до Дня місцевого самоврядування. На урочистостях були присутні керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та депутати районної ради.

День місцевого самоврядування, згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року, по праву пов'язується з державними святами доби незалежності й сприймається як дата, що є знаковою віхою у становленні Української держави.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, голова Великоснітинської сільської ради Іван Корчук, голова Мотовилівсько-Слобідської сільської ради Євгеній Осадчий.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій Волков побажав усім представникам органів місцевого самоврядування доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного добробуту, невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками.

Гарного настрою усім присутнім додали музичні вітання від Тетяни та Надії Верховських.