Skip to Content

УВАГА! Запрошує Літня Школа традиційної музики

Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи повідомляє, що 23 - 27 серпня у с.Феневичі на Київщині працюватиме Літня Школа традиційної музики.

Літня Школа традиційної музики – це п’ятиденна освітня подія, під час якої попередньо відібрані молоді люди з різних куточків України, а також із Білорусі та Польщі, вчитимуться співати українські народні пісні та грати на українських традиційних інструментах у досвідчених викладачів, що водночас є одними з найкращих музикантів в Україні.

Школа – це не лише щоденні майстер-класи зі співу та традиційних інструментів, у яких беруть участь попередньо зголошені учасники, але й відкриті репетиції, лекції, кінопокази, та танцювальні вечірки, до яких може долучитися кожен і кожна.

У програмі передбачено вечірні активності (кіноперегляди, традиційні українські танці, лекції, концерти відомих гуртів традиційної музики), що будуть відкриті для мешканців с.Феневичі (далі – село) та усіх охочих.

24 серпня о 20:00 в селі відбудуться народні танці, де учасники школи, мешканці та гості села зможуть потанцювати під живу музику інструментів, на яких раніше грали по всій Україні (скрипка, бубон, цимбали, басоля) та кіноперегляд.

26 серпня – підсумковий концерт учасників Школи, де вони зможуть показати свої досягнення за час Школи, заспівають традиційні українські пісні із Київщини, Чернігівщини та Полтавщини, а завершиться концерт танцювальною програмою, де усі охочі зможуть узяти участь.

О.ВЗавальська, директор Київського обласного центру народної творчості