Skip to Content

УВАГА!!! Оголошується конкурс на участь у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

   УВАГА!!! Оголошується конкурс на участь у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, і буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

   Основна мета проекту полягає в задоволенні потреб внутрішньо переміщених осіб у відновленні, інтеграції та сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри. Основними завданнями проекту є підтримка громад, що приймають внутрішньо переміщених осіб та зменшення напруги у громадах; сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в громадах на постконфліктних територіях; розширення засобів існування для внутрішньо переміщених осіб; зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації внутрішньо переміщених осіб.

   Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на офіційному веб-сайті Міжнародної організації з міграції: http://iom.org.ua/en/konkurs-dlya-gromad-zacikavlenih-v-uchasti-u-proekti-ua1-2017-012  

   Контактна особа від Міжнародної організації з міграції: Анна Єрьоміна,

тел. (044) 568-50-15, електронна адреса: aeremina@iom.int