Skip to Content

УВАГА!

У В А Г А !

Державний архів Київської області, спільно з архівними установами Київщини започатковує широкомасштабний регіональний проект щодо збору документів, що стосуються проведення Антитерористичної операції (АТО) «З відданістю Україні в серці!».

З метою збереження пам’яті про живих і полеглих воїнів – учасників АТО, вшанування їх подвигу Архівний сектор Фастівської районної державної адміністрації розпочинає збір документів жителів Фастівщини – учасників Антитерористичної операції та їх рідних для формування відповідних фондів.

Види документів учасників АТО, які можуть бути прийняті на зберігання до архівного сектору Фастівської райдержадміністрації або до Державного архіву Київської області:
- офіційні особисті документи (свідоцтва про народження, одруження, смерть, присвоєння воєнних звань, нагородження, військовий квиток, довідки, посвідчення тощо);
- автобіографічні документи, щоденники (автобіографії, спогади, щоденникові записи, особисті нотатки, записники тощо);
- документи службової діяльності (програми офіційних зустрічей, у яких брали участь учасники АТО та ін.);
- епістолярій;
- документи творчої діяльності (вірші, малюнки, ноти, літературні твори, доповіді чи виступи на офіційних заходах, зустрічах тощо);
- усні свідчення (Запитальник для учасників АТО надається в архівному секторі);
- кінодокументи (фільми, сюжети з новин, хронік, присвячених учасникам АТО тощо);
- фотодокументи, відео;
- документи увічнення пам’яті учасників АТО (спогади про них, відгуки побратимів, характеристики про їх службу, статті з відомостями про їх подвиг тощо).
У разі згоди на передавання документів архівна установа зобов’язується укласти з учасником АТО чи з членами сім’ї загиблого учасника АТО договір дарування, провести наукову систематизацію й упорядкування документів. Під час використання інформації з документів архівна установа гарантує обов’язкове посилання на них, дотримання вимог законодавства про авторське право та інші суміжні права.

Контактна особа:
Пастушенко Олена Вікторівна, завідувач архівним сектором Фастівської райдержадміністрації
тел. (04565) 5-41-18, E-mail: fastrayarhiv@ukr.net

ДодатокРозмір
для учасників АТО.doc34.5 КБ