Skip to Content

УВАГА! Із 01 серпня перелік ліків, які входять до програми «Доступні ліки», збільшився на чверть і становить близько 200 препаратів

Із 01 серпня перелік ліків, які входять до Урядової програми «Доступні ліки», збільшиться на чверть і складе близько 200 препаратів. Міністерство охорони здоров’я України опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в цій програмі.

Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ-го типу та бронхіальною астмою зможуть отримати їх безкоштовно або з незначною доплатою.

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43-х  виробників, з яких 21 виробник країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів. У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ-го типу, 4 – на бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями. Реєстр зокрема включає інформацію про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати.

«Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню... » поданий у Додатку.

Нагадаємо, що для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до лікаря, отримати рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

ДодатокРозмір
Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 26 липня 2017 року.pdf419.22 КБ