Skip to Content

Урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Червоним кольором позначила осінь в календарі 9 листопада - Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Так, сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята культпрацівників.
З вітаннями та подарунками на святі були присутні: голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко, заступник голови Фастівської районної ради Володимир Куценко, помічник Народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик.
Василь Віталійович подякував всім працівникам культурної сфери за їх невтомну працю. Побажав щастя, наснаги, добра, мирного неба, родинного затишку та здоров'я.
Як кажуть, кожне професійне свято - це завжди своєрідний підсумок зробленого і досягнутого. На сьогодні культурно-дозвіллєву діяльність в районі здійснює 19 Будинків культури та 9 клубів, в яких працюють 60 закоханих у свою професію людей.
З музичними подарунками виступали солістка Борівського Будинку культури Оксана Горенко, солістка районного Будинку культури Тетяна Верховська, ветеран клубної ниви Василь Бізюк, Червоненський сільський голова Валентина Савченко, Надія Верховська, жіночий вокальний ансамбль "Воличаночка" Будинку культури с. Волиця та колектив "Берегіня" Будинку культури с. Дідівщина.