Skip to Content

У Боровій відбулось спільне Пасхальне богослужіння

У рамках відзначення 500-річчя Реформації на Фастівщині проводяться заходи, метою яких є повернення у життя наших співгромадян духовних цінностей як важливих чинників розвитку громадянського суспільства та як основи суспільних і міжособових комунікацій, для згуртування громад, поширення інформації про діяльність місцевих релігійних організацій.

Серед таких заходів було спільне Пасхальне богослужіння 15 квітня, яке зібрало у центрі селища Борова вірян п’яти місцевих християнських церков, а також жителів Мотовилівського краю, які приєднались до спільної молитви за Україну, мир і спокій у всіх її  регіонах.

Нинішнього року міжцерковне служіння у районі відбулося вдруге (перше відправили на Різдво). Ініціатором стала Церква  християн віри євангельської з с.Велика Мотовилівка за згоди вірян євангельських церков «Слово віри», «Спасіння», «Джерело життя» та Євангельських християн-баптистів (усі – з смт Борова). 

Пастор Церкви ХВЄ Олександр Ірсонович Озеруга звернувся до присутніх з проханням зміцнювати свою віру та єднатися у добрих і благих справах для  ближніх, бути послідовниками Божих настанов, громадянами та вірними синами своєї країни, працювати для її розвитку.

Важливим акцентом зустрічі стала інформація про роль і місце Реформації у суспільному, культурному, економічному, соціальному розвитку сучасних Європи та України. Зміни, які відбулись 500 років тому, не були марними - тепер, вивчаючи тернисту дорогу перетворень, в України є орієнтири для духовного відродження, повернення до національних та загальнолюдських цінностей. Тому служіння відбулось під гаслом «Реформація серця. Реформація  церкви. Реформація країни».

Разом зі всіма молилась перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Скрипак. Після молитви вона щиро подякувала пастирям і пастві за унікальну можливість спільно звернутись до Господа  за заступництвом і благословенням для нашої держави і народу у цей складний час. Пасха засвідчила людству одне з найбільших див - Воскресіння Господнє, і тому Пасхальне богослужіння дає надію на те, що Україна воскресне для мирного, духовно збагаченого, заможного життя. 

Хор Церкви ХВЄ виконав  пісні реліігйної тематики, у т.ч. - «Бог помер за мене»,  «Многая літа» та інші.

 

ДодатокРозмір
1.jpg603.53 КБ
2.jpg285.79 КБ
3.JPG4.85 МБ
4.JPG8.36 МБ
5.JPG4.79 МБ
6.JPG4.79 МБ
7.JPG6.44 МБ
8.JPG2.81 МБ
9.JPG4.37 МБ
Під гаслом 500-річчя Реформації.JPG4.01 МБ