Skip to Content

Служба зайнятості провела інформаційно-просвітницькі семінари з питань протидії торгівлі людьми

У  рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії, що проводилась на Фастівщині до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми,  фахівцями Фастівського міськрайонного центру зайнятості організовано та проведено семінари на теми «Загальні питання зайнятості та стан ринку праці», «Легальна зайнятість», «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Під час заходів розглянуті питання трудової міграції (визначено ключові поняття, види міграції), динаміки трудової міграції в Україні, методів протидії щодо торгівлі людьми як глобальної проблеми, переваг та ризиків трудової міграції, законодавства  у сфері протидії торгівлі людьми.

Зазначені семінари відвідали 41 особа із числа безробітних.

У ході розмови присутні висловлювали свої міркування щодо мотивів виїзду на роботу за кордон, ділилися цікавими історіями, разом визначали основні індикатори торгівлі людьми для трудової експлуатації, вказували на підозрілі дії вербувальників тощо.

В інформаційному секторі центру зайнятості учасники семінару ознайомилися з матеріалами, що розміщені у Куточку трудової міграції, записали контакти державних та громадських організацій, які надають посильну допомогу у разі виявлення фактів кабальних умов праці.