Skip to Content

Шкільний музей відсвяткував своє 10-річчя!

 

Напередодні Міжнародного дня музеїв відсвяткував своє 10-річчя музей Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчання. Засновником цього справді цікавого закладу є вчитель історії, краєзнавець і беззмінний керівник Зоя Вікторівна Чередниченко.  

Чимало поважних гостей, педагогів, про яких вміщена інформація в експозиції музею, освітян та учнів, представників  районної і селищної влади оглянули музей і взяли участь в урочистій частині. Директор еколого-етнографічного центру Світлана Остапчук відзначила грамотою керівника цього громадського музею та всіх причетних до створення його – за знаяний внесок  у розвиток позашкілля. Учасникам було представлено, окрім музею, ще й «Українську світлицю», де аматори-краєзнавці сформували експозицію із старожитностей та предметів побуту жителів Мотовилівського регіону Фастівщини ХІХ-першої половини ХХ століть.

Всі, хто виступав на урочистій зустрічі, відзначали важливість створення у сучасній школі музею, який фактично став куточком історії селища, а також навколишніх сіл, України та закордоння, де працювали і жили випускники школи за майже 100-літню історію.

Гарний настрій до свята створили юні учасники  шкільної самодіяльності та їх керівник – художній керівник Борівського будинку культури, Заслужений працівник культури України Ніна Варченко.

 

 За матеріалами сайту borova.org

 

ДодатокРозмір
- Засновник і керівник музею Чередниченко З.В..JPG65.91 КБ
- У подарунок ювілярам - чудовий виступ юних танцівниць.JPG108.15 КБ
- Танець з рушниками.JPG113.36 КБ
- Біля експонатів з керівником музею.JPG79.7 КБ
- З.В.Чередниченко розповідає про створення і життя музею.JPG85.82 КБ
- Подарунок музею від земляків - учасників АТО.JPG83.24 КБ
- Портрети перших вчителів школи.JPG65.4 КБ
- Директор районного еколого-етнографічного центру вручає відзнаку керівникові музею.JPG84.17 КБ