Skip to Content

Семінар з техніки пошуку роботи

Характерною рисою функціонування ринку праці є гостра конкуренція між претендентами на вакантне місце, а в конкурентній боротьбі перемагають не тільки більш кваліфіковані та добросовісні працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце. Резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні.

  У Фастівському міськрайонному центрі зайнятості систематично проходять семінари з техніки пошуку роботи, в тому числі по підготовці резюме. Такі семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних для пришвидшення працевлаштування.

Провідний фахівець з питань зайнятості Фастівського міськрайонного центру зайнятості Наталія Весела ознайомила учасників семінару з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою, наголосила, що вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення вас на співбесіду. Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також мали змогу скласти власне резюме, в якому зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Сподіваємося, що здобуті під час семінару  знання і практичні навики допоможуть кожному його учаснику знайти підходящу роботу в найкоротші терміни.