Skip to Content

Семінар-навчання сільських, селищних голів району

10 листопада відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів району, з метою надання практичної та методичної допомоги в частині виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських, селищних рад, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Сільським, селищним головам надано роз’яснення щодо повноважень у сферах та галузях, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Крім того проінформовано про особливості та зміни до чинного законодавства щодо порядку подання документів до ЦНАП для отримання адміністративних послуг, щодо порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, також було озвучено завдання щодо перевірки стану військового обліку, відповідних регламентуючих документів у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту. Крім того, розглядалися питання про  взаємодію райдержадміністрації та сільських, селищних рад в галузі зовнішньоекономічної діяльності, врегулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища,  а також щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Керівники структурних підрозділів Фастівської РДА,  та представники організацій та установ району, які взяли участь у семінарі, не лише озвучили актуальну та корисну для присутніх інформацію, а й відповіли на численні запитання.